Ziaden orgazmus?

Príspevok v téme: Ziaden orgazmus?
1angelina23

ako dosahujete orgazmus, vy zeny... som s priatelom uz vyse roka ( je to moj prvy priatel) sexualne zijeme aktivne - t.j. den co den.. lenze ja som za cely rok nedosiahla este vobec orgazmus! ani klitorialny a vaginalny uz vobec, neviem ho dosiahnut ani sama :// pytala som sa na to zenskej a ta mi povedala ze mi s tym poradit nevie.. co mam robit prosim vas?

whee_ee

Angelinka, to je pre každú ženu rôzne. Mne sa napríklad hrozne páči odzadu, to vtedy mi stačí chvíľa, ale musím si nájsť taký ten uhol panvy, aby mi priateľ dorážal na to správne miesto, vtedy ma až roztrasie. Alebo misionár, nohy na pleciac, aj keď som na ňom, ale vždy si musím nájsť taký ten správny "smer", ale to netrvá dlho. A análny sex ma tiež hrozne vzrušuje a keď mi popritom dráždi klitoris, tak amen tma. Naozaj neviem, ako Ti viac pomôcť, každá sme iná, jedine ti môžem držať palce a popriať veľa trpezlivosti. A ver, že to príde :)

1angelina23

ano aj tu prednu stenu uz skusame.. to funguje najma odzadu.. lenze to sa mi priatel rychlo spravi, proste mam pocit ze keby sexujeme hodinu tak by som mozno aj ten oragzmus mala.. mozno.. a este mam taky pocit ze v polovici nasho sexu zvyknem ako keby vyschnut alebo co... uplne prestanem vlhnut! ja neviem preco, priatela lubim,pritahuje ma sexualne aj vsetko je ok... len moja vagina to ma uplne na saláme :(

whee_ee

Juj, no kebyže to neznie úchylne, ja by som ťa normálne požiadala o fotku do mailu, hííí, ale prepáč, to mi len ako prvé napadlo, lebo si to neviem predstaviť. A s tým, že kde ho hľadať som žartovala, pochopila som, že vieš, kde čo má byť už z prvého príspevku, kde si rozlíšila orgazmy :))))

1angelina23

ja som asi nejaky chybný kus alebo co, jA len som chcela vlastne vediet ze pri akych polohach to u báb najviac funguje aspon k dosiahnutiu k nejakemu orgazmu...skusame vsetko mozne postojacky, po sediacky, po klaciacky, na stole, na stolicke... aj anal je uz vyskusali par krat, ale to bolo hrozne neprijemne :/ a stale nic

whee_ee

A pri sexe skúšajte polohy hlavne také, aby ti dorážal na prednú stenu, poprípade ešte aj také, kde by si si mohla/alebo on mohol dráždiť klitoris, ak ho nájdete :) Napríklad odzadu, alebo ty na ňom, aj pri misionárovi sa dá, len každá poloha má mnoho verzií, musíte si nájsť tú správnu, takú, čo ti bude najviac vyhovovať a vzrušovať. Stačí len inak nastaviť panvu, o 5 cm nižšie napr., a spraví to veľa, takže skúšať a skúšať a užívať si aj tie krásne pocity z milovania a byť hlavne uvoľnená a nesústredená na orgazmus :) Ale to vieš.

1angelina23

klitoris je na vonkajsej strane pyskov... nie nemam ho... a ak ho aj mam tak sa mi asi ani nevzrusuje a bod g je na vnutornej strane teda vo vnutri vaginy ja nemam asi ani ten

whee_ee

No tak to si vôbec neviem predstaviť, ak by si nemala, tak by to bola skôr nejaká anomália, a to by si všimli u teba už ako u bábätka, ak sa nemýlim. A hľadáš ho na správnom mieste? :))))))) Pri vzrušení sa klitoris aj zväčšuje...

1angelina23

Neupozornila ma ani nic podobne.. povedala mi, ze ona s tym nic nespravi, no jednoducho ho bud nemam alebo mam strasne maly.. :( ja neviem, co mam robit..