Práca...dobre platená?

Príspevok v téme: Práca...dobre platená?
sojase

som zúfalá pracujem v štátnej ...či verejne správe. a tie platy sú tu tak ubohé že to ai nie je asi normálne. a preto zvažujemmuž dlhšie odchod ale vážne uvažujem na tým .....je fakt taký prblém násť lepšie prac. miesto? teda hlavne lepšie platené . je to v tejto poondiatej dobe ozaj možné len po známosti?

jankaaaaaaaaa

na slovensku bohuzial, ale odchadzam o par mesiacov
este som chcela dodat, ze tu na slovensku mame byt radi ze vobec pracu mame, to aky mame plat je uz to posledne co nas ma trapit. je to tak, kazdy zamestnavatel vyuziva velku nezamestnanost a tak ponuka minimalne platy aj za narocnu pracu, lebo vie ze clovek bez prace neodmietne, a takto je to dookola

jankaaaaaaaaa

na slvoensku dobre platena praca?? ziadna, jdine ked si v politike. bohuzial je to tu strasna bieda, pritom ceny v obchododch, nehnutelnosti a inych veci nieje absolutne prisposobena nasim platom. tu je system nastaveny tak aby si tu pomaly kazdy jeden clovek vyberal hypoteky a pozicky..
cim skor treba odist do zahranicia, kde je zivotna uroven ovela vyssia

lulu22

sojase, bohužiaľ sa to netýka len štátnej správy.. ja pracujem u velkého slov.podnikateľa a za svoj plat sa hanbím. Resp. moji priatelia a známi si myslia, že tu musím zarábať aj 800€..júúj, keby som mala 500€ v čistom, bola by som prešťastná..

Barborka27

sweater pravda pravdúca..a preto nám všetkym ostava utiect odtialto niekam inam, kde si clovek zarobi, a za tie peniaze aj dovolí nieco kupit, zažit a niele zivorit