Kavitácia

Mery NR

Kavitačným prístrojom sa pôsobí na tukové bunky pomocou nízkofrekvenčného ultrazvuku, v nich sa tvoria
mikrobublinky, ktoré spôsobujú implóziu tukových buniek, ich uvoľnenie do medzibunkového priestoru
a vyplavenie z tela lymfatickými a močovými cestami.
Brušinka laicky povedané ich vycikáš :-)
Baby, nemusíte mi veriť, nemám vám prečo klamať, čo by som z toho mala?! Proste u mňa kavitácia zabrala. Nestačí len chodiť na sedenie, treba zmeniť aj jedálniček a cvičiť a ako aj mňa upozornili po večeroch už nejesť.

Laurina22

Brusinka oni ti povedai,pite vela vody neperlivej a bla bla aby sa bunky vyplavili.No ja som pila asi non stop a vysledok?Stale som bola na wc,asi tak vsetko.

Maoam juuuj no,si ma stale prezerala.

brusinka

samozrejme ze blbost jak oci :D
preto sa pytam, aby mi vysvetlila, kadial jej tie tukove bunky vypochodovali z tela :))

megy 0071

Ja si tiež môžem povedat,že sú to vyhodené peniaze...Na miesta kde mi to robili sa tuk ako keby lepšie lepil.Môj postreh,nie u každého to musí byt.Podstúpila som to 8x,aj lymfo..,pitný režim som dodržiavala.

anonym_2137

cize? viac krát som tu už čítala nick,IP adresa atď.Nevysvetlíš mi to, ako vidíš, že má viac IP? Som v tom laik.Dík

AndreaA.

ja by som uz nikdy viac na kavitaciu nesla...totalna hlupost...jediny zaruceny sposob je klasicka tumescencna liposukcia

Mery NR

u mňa zabrala. bola som len 3 krát z obvodu stehien mi ubudli 3 cm, čo mi teraz stačí /mám 50kg/. pred letom pôjdem určite ešte raz, výrazne sa mi zlepšila aj celulitída od toho. hlavne dodržať pitný režim ako radia, 3 L vody denne, iba tak sa vyplavia tukové bunky z tela!