potenie ruk- Hagy ci Ruzinov?

Príspevok v téme: potenie ruk- Hagy ci Ruzinov?
honeybee154

Dobry den,
potrebovala by som radu od niekoho, kto uz bol na operacii s potenim ruk... viem ze v Ruzinovskej nemocnici davaju na potne zlazy akesi svorky a v Hagoch ten nerv jednoducho pretnu... vedel by mi niekto povedat aky je v tom rozdiel? znizuju tie svorky riziko kompenzacneho potenia? teda aspon mne to tak pripada, ze v tej BA je asi fakt vacsia istota, alebo sa mylim?

Deaa

pustili ma domov na 4. deň od operácie, na 8. som išla vybrať stehy a tak každé tri dni na kontrolu na chirurgiu či sa mi to dobre hojí (mesiac som chodila pravidelne), stále mi to niečím natreli. Na chirurgickú ambulanciu budeš chodiť v tom meste kde bývaš. Ale zas to záleží od doktora, ako sa ti to hojí.. je to individuálne.

honeybee154

tsss... 20.9. mne 19.9. :(

vravis ze si bola na chirurgii kazde 3 dni? no zbohom. Akoze mala som taky plan, ze sa odveziem z BA domov vlacikom, ale ako tak citam tvoj pooperacny stav asi to nie je najlepsi napad.

Deaa

26.9? tsss... mne 20.9 =D
odoperovať ťa môžu do toho 26. ale tak neviem ako dlho sa budeš liečiť, 2 týždne po zákroku som nemohla spať pretože ma bolel chrbát a každé tri dni som chodila na kontrolu na chirurgiu, preto som šla na operáciu už v júli aby som mala dosť času sa dať doporiadku

hviezda_ka

Baby..mne zacina skola az 26.9. :D :D....som uz na vyske..cize bola by som rada keby sa mi to dovtedy podarilo..ale nevadilo by keby som si prvy tyzden aj vynechala v skole :D :d...ved aj tak nic nerobime zo zaciatku :D

honeybee154

heh :D:D no Deaa, pravdupovediac ale neverim, ze este bude daco volne na tento termin
a jasne Hviezda hned ti dam vediet, to by bolo super keby sme sa tam nakoniec aj stretli :D

hviezda_ka

oney...ja este pockam..ci mi neodpise...a potom tam asi zavolam :)..ale ak naaaahodou by si ty volala..tak mi daj vediet...zavola aj ja..a mozno nas daju na podobny/rovnaky termin :).....dobre??..a ak mi odpise..tak ja ti dam hend vediet :D

honeybee154

hviezda_ka... aj ja tam chcem volat, a tiez by som to do konca septembra chcela stihnut :D ale nic sa nestane ak to bude aj neskorsie... ja som na ich stranke nasla cislo neviem na ake ine by sa dalo.

hviezda_ka

ja po precitani mnozstva odporucani..som si vybrala radsej Ruzinov..tak neviem...kto ma s tym uz skusenost??? :)