Slak ma trafi..

Príspevok v téme: Slak ma trafi..
kpl

Som na seba taka nahnevana.. Neviem to rozdychat :(
Bola som vcera na sedeni so svojou psychoterapeutkou. Mala som na plane rozborat (konecne) vazne veci mojho zivota, pripravovala som sa na to sedenie cele dva tyzdne. Prisla som tam a tliachala uplne o nepodstatnych veciach, od veci. A tak ten kamen musim vlacit o dva tyzdne dlhsie. Dufam, ze ma dovtedy neporazi. Ako mam vydrzat teraz tie dva tyzdne? Vrr..

lost

hmmm, no ked musis, tak musis :) ked bude velke JA spat, tak to male JA naplne musi zakricat na oblohu co musi :) a mozno velke JA pride prilis neskoro :)

kpl

Chcem jej aspon raz urobit radost tym, ze vlastne urobim nieco pre seba :) Co s tym, ked to neviem zo seba vytrepat? Citim akoby vo mne bolo jedno male ja, ktore chce velmi rozpravat o tom, co ma trapi, ale moje velke ja ho vzdy prevalcuje (asi zo strachu) totalnymi blbostami..

kpl

Presne to som robila..
Na tom poslednom sedeni som sa zmohla aspon na jednu vec. Ked som odchadzala, tak som jej tam nechala papier, na ktorom boli moje pocity (to bola domaca uloha). Mala som ho roztrhat doma, alebo .. nakoniec som jej ho dala.. nech ho zalozi do zlozky.. Ale taaaak vela som sa chcela rozpravat.. :)
Mozno ju uz zo mna aj poraza :)

kpl

Ale ved sa mam celkom fayn. Urcite stokrat lepsie ako pred pol rokom. Nemam ziadne psychicke "bolesti", rada zijem, aj sa tesim. No toto sedenie mohlo byt to najdolezitejsie doteraz a ja som nenabrala odvahu o tom hovorit. Strasne ma to serie lebo som velmi vela casu stravila nad premyslanim co a ako poviem, davla si to v hlave dokopy.. Ja viem, ze tie dva tyzdne prezijem, a potom to vsetko vyklopim. Ale stve ma to. Stve ma to aj kvoli mojej terapeutke lebo sa velmi snazi a jej to tiez moc neulahcujem.

kpl

lost vdaka..
Nuz, mam pocit, ze by to ludia neradi citali. A ohladom tohto konkretneho problemu.. to sa da len tomu, v koho mam velku doveru :(

natusa42

prščo si to nepovdala kpl ?ved vravíš ,že si už celkom fajn na tom ,podľa teba a aj Ad ti pomáhajú ..mala si vravieť :)