výpoveď a príspevok na kúpu auta

Príspevok v téme: výpoveď a príspevok na kúpu auta
Kvetka.

Ahojte, potrebovala by som radu. Som ZŤP a pred rokom a pol som dostala príspevok na kúpu motorového vozidla a zároven aj na pohonné látky dostávam mesačne nejkú čiastku.
Žial po 20 rokoch som dostala výpoved a zrejme budem na podpore, kedže nie je volné miesto nikde. To že prídem o príspevok na benzín je asi isté, keďže nechodím do práce, ale potrebujem vedieť, či budem musieť vrátiť aj určitú časť príspevku, ktorý som dostala na auto.

Ak áno, som v keli...bez auta som úplne stratená...

aj tak sa cítim mizerne, že som prišla po tolkých rokoch bez práce a odrazu ostanem doma a sama, keďže predtým som pracovala s ľudmi...

vie niekto čo sa týka príspevkov poradiť?

Lemurik

Prispevok nebudes musiet vratit. Iba v pripade, ze by sa auto prestalo vyuzivat na osobnu prepravu obcana so zdravotnym postihnutim alebo keby si auto predala, musela by si vratit alikvotnu ciastku.

jankaaaaaaaaa

ak si ten prispevok minula na auto tak pochybujem zeby si bieci vracala, verd nemozes pracovat do konca zivota

Kvetka.

zabudla som dodať, e jednou z podmienok priznania príspevku je, že je človek zamestnaný. To som pred rokom a pol aj bola.