som nestastna vo vztahu

Príspevok v téme: som nestastna vo vztahu
dartagnanka

Ahojte vsetci!
dnes vecer som prvykrat na tomto fore a paci sa mi,..fajn ludia, vela z vas sa opakuje na fore,precitala som si vela tem a vela prispevkov,....moznoze mi poradite,...len potrebujem silne slova, ak mi to date, ak nie, aspon budem rada, ze sa mozem vyrozpravat computeru,...
mam 40, ale mozem dakovat asi mojim rodicom za super geny, kazdy mi tipuje 30. nechcem sa tym teraz chvalit, len vas chcem zaviest do mojho zivota,.vela som cestovala po svete, specificky amerika 15 rokov a mala som zaujimave prace, nie restauracie a babysitter, ako si tu niekto moze domyslat, ale ani prostitucia,..pred rokom som sa vratila na slovensko ale moj sen bol vidiet taliansko a naucit sa dalsi jazyk,..tak som si vybrala jednu skolu v primorskom meste v toskansku.skolu som si vybrala na 1 mesiac,.po 2 tyzdnoch som spoznala moju zivotnu lasku.som si ista, ze aj on mna miluje, ale je tam problem s jeho rodinou.Otec mu zomrel pred 10 rokmi, on zije s matkou v krasnom dome, ale ma brata, ktory sa ako ja, podobnym sposobom "dostal" ku svojej ex,..ta bola z australie, prisla na dovolenku a zalubila sa,nechala kamosky vratit sa domov do australie a ona tam zostala.Po roku sa zobrali, po dalsom mali syna,.po 4 rokoch sa rozviedli, on ju vyplatil, velke peniaze.Teraz jeho brat ma talianku uz par rokov, ktora z celeho srdca nenavidi matku mojho frajera.Takze nemaju dobry vztah.Moj frajer tym padom pochopitelne zije so svojou matkou a ta ma z duse nenavidi a jeho brat tiez, lebo som cudzinka ako jeho ex,...ja som v taliansku sama, nemam tam rodinu, priatelov, som proste zavisla na nom a on mi to neulahcuje ale stazuje,..pretoze jeho matka a jeho btrat maju nanho velky vplyv.som uplne znicena a strapena,..ja, co som bola stale plna energie, zivota a priatelov,..teraz ma nic nebavi,..poradte mi, prosim,...

mudr-c

myslím si to isté - ako tí predomnou čo Ti sem napísali - silný cit - je súcit , ak Tvoj -frajer viac súciti s jeho mamou ako zo svojou láskou je to zlá vizitka a ten vzťah je ohrozený na dlhé roky...
asi by si mala odísť a zabudnúť...
zamedituj nad tým - Tvoj vlastný computer Ti poradí...
Perlička:
pred rokmi som bol zalúbený ako kôň ...ale nie do svojej manželky - prišla na to -žili sme aj zvlášť -potom som sa rozišiel a velkú lásku nechal tak - pre dobro rodiny ... hovno z toho ... nikdy sa nám vzťah už nezlepšil...po desiatich rokoch sme sa aj tak rozviedli...
a ten bývalý cit -už vomne nie je...
skôr k ex. ale žiť by som s ňou znovu nechcel...

lulu22

keď už píšeš, že si zničená, bez energie, tak načo si tam? lebo ho miluješ? ale prosím ťa! po svete behá ešte kopa iných, takých, čo nesedia pri mamičke na zadku a vedia si zariadiť svoj život podľa seba.. a keby ťa miloval, tak by to vyzeralo inak. uvedom sa a začni opäť žiť:)viem, že to bude asi ťažké, ale nemôžeš sa vrátiť na Svk? aspoň na nejaký čas..

Anaya

DARTAGNANKA --- Asi ti moc neporadím :-(, ale myslím si, že ak chlap v 40tke ( teda predpokladám, že má približne toľko rokov) si nechá riadiť život svojou rodinou, tak sa to už asi nezmení.
A ako to myslíš, že si na ňom závislá? Finančne alebo skôr len citovo, že tam nikoho blízkeho nemáš?