Menzes len 3 dni

mirgova

dobri den mam 22r mne trva iba 3 dni menzes aa nekedy sami stava ze nemam pravedlne nekedy mi meska mesiac raz,sami stalo ze mi meskalo 2mesiace ale tehotna som nebola deti nemam ale snazime sa oto a nedary sa nam prosim poradyte mi co mam spravit dakujem za kazdu radu

michael

može to byť vysledok toho že sa kvalitne stravuješ, resp. tvoj organizmus si to vie tak všetko dobre rozložiť ,že nemáš v sebe veľa odpadov . Je to známka skôr zdravia ako choroby. spokojná?

hannecker

možno si v menopauze ,niektoré ženy už po 40ke su v menopauze.

ja mám krámy tiež len 4dni a to slabo, nič silné nič extrémne podla mna 4dni su v poriadku

orchidejka

inac mna by zaujimalo ze podla coho to je. To len tak dajme tomu napr do 23 rokov mas 6 dni, potom zrazu ti to znicoho nic prejde na max 4 dni a omboho omnoho slabsi alebo iny priklad pat mesiacov mas slaby stvordnovy, potom 3 mesiace silnejsi a patdnovy a napokon zase nejakeho polroka sa ti okrese na tri dni. Neviete podla coho to je resp.co je pricinou?

eliska 5999

ahoj ja mam 16 rokov doteraz mi menzes trval 5 - 6 dni ale ptm ako som sa vratila z anglicka a zacal mi menzes lenze ten mi trva tak ze prvy den to zo mna tieklo ale ptm mi slablo a teraz je to treti den a spinim. neviem co mam robit s priatelom si davame na to pozor. poradte co by fo mohlo byt. prosim