Nechce mi to robiť oralne...

Príspevok v téme: Nechce mi to robiť oralne...
demiro

Chcel by som hlavne poradu od žien!Som ženaty dlho,asi 12rokov,no žijem v stalej tužbe po oralnom sexe,ešte som nezažil ten pocit láskania penisu ústami a jazyčkom. Som zadaný,no manželka ma k tomu odpor,pritom ja ju pravidelne tak spravím.Už som skušal i dohovor,no nepomohlo.Prestal som jej to tak robiť i ja,no odbila ma..že ona ma o to neprosí,pritom mňa dráždi laskanie klitorisu a jaskyňky jazýčkom! Poraďte prosím ale uprimne,nie blbosti a zavadzačky!! Ďakujem!!!

ajiika

To ja zas toho môjho spravím! Keď mám chuť tak aj keď spime v noci tak si ho vymodelujem a potom ma vylýže on a klasika i 3x! Ľutujem Ťa Ty moje zlaťíčko,čo to máš za ženu? Pošli to kade lahšie!!!!

omnik!!!!!

Ta3
Moc Ti neverím že si v Australii! Ak ano,tak Ti závidím,chovám papagaje,rád by som ich videl v ich domovine§
Ak žiješ na ranči tak Ti tam zalietavaju!
Inak,bol som už v 17 štátoch a môj sen je isť do Australie.Možno o rok-dva.

ta3

Omnik
Nic nemusi mat, musi iba zomriet a na nedostatok sexu sa nastastie nezomiera. Postara by som urcite nepretiahla ked som dokazala byt v najlepsich rokoch cele roky bez milovania, myslim milovania s muzom, samozrejme, ze som masturbovala, pretoze sex je normalna, prirodzena potreba, ale to este neznamena, ze nahanam muzov ako Tatrovka, alebo pretahujem postara, ked momentalne nie je nikto, koho by som milovala a kto by si moju lasku zasluzil, pravdepodobne mi neveris, ale to je cisto Tvoj problem, ja mam 58, takze nie som vekova kategoria pre Teba a aj ked by si sa so mnou chcel stretnut a len tak pokecat, mas smolu, ja zijem v Australii

omnik1

Ta3.
Máš určite guráž,si možno super v posteli,no nehovor mi,že by si aj poštára nepretiahla,keby si nemala sex 2-3mesiace,alebo by si si to nespravila sama!!!! Neverím..ak je žena zvyknutá na sex pravidelne,tak to musí mať!!!!! Odkial si? Ja od NR/43/181/82.

ta3

Omnik,
dobre si ma pobavil hahaha, ale ja nekecam a vobec nechapem, preco si sa do mna takto obul, som velmy zmyselna a mam rada kvalitny sex, ale nie s kazdym a za kazdych okolnosti, nikdy by som nebehala ako Tatrovka, to sa veru sakra mylis, som zena pevnych moralnych zasad, mas pravdu, priroda je priroda, ale ja som clovek a nie zviera, ale Ty zato samozrejme mozes lietat ako pes s prebitou nohou hahaha a nasycuj hlad a chtic ako sa Ti len paci, dohodnuti?

Sunshine_0

Odo mna to môj drahý vôbec nevyžaduje, že vraj mu to pripadá trochu ponižujúce...hm čo si myslíte o tom?? ja by som mu rada spravila orál, ale nechce
a čo sa týka mna-tak ja som tam dole strašne šteklivá takže mne velmi nemôže :D

Omník!!!

Ta3.

Čo to kecáš tatrojka,Teba keby riadne nevytrtkošil,tak by si tiež hladala a behala ako TATROVKA!!!
Príroda je priroda...hlad a chtíč sa musia zahnať!!!!

ľšľ

Demiro, ty to tu vyuzivas ako sposob,ako niekoho najst na oral. myslim si, ze na to su ine stranky ked uz... Ale v prvom rade by si to mal riesit so SVOJOU ZENOU!!! To co mas za manzelstvo, ked sa neviete spolu rozpravat? Hladaj vinu aj v sebe, nie stale len v nej...a inak znies riadne nevyspelo...howgh

ta3

Demiro
tak nech ho neberie hned do ust, pekne pomalicky nech si zvyka, nech "mu" da najprv suchy kratky bozk, potom nech skusi raz zaliznut a tak, ale to povazujem za riadne sebecke, ked si to ona takym sposobom vychutnava a Tebe to odopiera, alebo aaaaskova tiez lizacku dokonca vyzaduje a jemu to spravit odmieta, no, nechcem Vas strasit, ale vo Vasich vztahoch to nie je s laskou celkom v poriadku, a ak si nechcete rozbit manzelstva, tak to nevyhladavajte bokom, pretoze to by urcite zasiahlo do Vasich vztahov, tak by sa Vam to zapacilo, ze by ste to chceli mat casto a hlavne doma

Slniecko
boze, a to je ako u Vas s uprimnostou, doverou a sebavedomim, ved mu povedz nech Ti povie ako to ma najradsej, nech Ta to nauci, predsa nikto uceny z neba nespadol a predsa hanba nie je opytat sa, hanba je nevediet a Tvoj manzel by urcite jasal a rad by ti to vysvetlil, tak preboha, zahod tie hlupe zabrany a nevyhovaraj sa na nedostatok sukromia, ved ked sa za danych podmienok milujete, preco by ste to nemohli robit aj oralne, to nevyzaduje o nic zvlastnejsie sukromie