Koniec antikoncepcie - strata vahy?

Príspevok v téme: Koniec antikoncepcie - strata vahy?
potkanica

Ahojte, brala som antikoncepciu Lunytta po dobu 5 mesiacov, za tu dobu som pribrala neuveritelnych 6kg. je pravda, ze som mala z nej len zvysenu chut na jedlo a sama si za to mozem, ze som jedla a z toho pribrala. Po 5 mesiacoch som HAK vysadila, chodim uz 3 tyzden behavat po 35minut 5x do tyzdna, zmenila som stravu a ani deko som nechudla :( trochu ma to deprimuje. HAK neberiem zatial len 4 dni. chcela by som sa spytat, ze ked sa ta doba bez HAK predlzi ci sa mi konecne podari lahsie schudnut, lebo ma to trapi, makam a nevidim ziadne vysledky...ake s tym mate skusenosti?

anonymca

prosim neviete mi poradit ci z Yasminelle sa chudne? Od kedy ich beriem stale chudnem. No neviem iste ci je to o nich... Ak sa najde viac takych to pripadov , piste... vdaka

potkanica

behavat chodim rano na loacno...vlastne vypijem pol litrA bilinkoveho caju a jednu obycajnu kavu...mrzi ma to,ze to ide pomaly kvoli HAK, normalne by som mala uz aspon 2-3kg dolu...ved kilo za tyzaden je v pohode

Deee

Ked si tych 6 kg pribrala za 5 mesiacov tak logicky ich nedas dole za 4 dni bez hak, aj ked behavas uz 3 tyzdne telu chvíľu trva kým zistí, že hak uz neberies a začne reagovať, navyše behavat treba ísť rano nalacno inak sa výsledku nedockas

User_37597

jjaj dalsia kt ocakava ze schudne do tyzdna..pockaj si na vysledky neskor.ak jedavas pravidelne,cvici a jes zdravo tak aj zdravo schudnes a ked sa povie zdravo schudnes to znamena ze chudnes pomali.pockaj minimalne 3 mesiace.od hak sa ocakava asi tak za rok sa telo spamata s hormonov kt telo dostavalo umelo.