Epilator a podpazusie

Príspevok v téme: Epilator a podpazusie
ANTYlopa

ahojte,
takže každý sa tu pýta na radu ja vám chcem jednu ponúknuť... dnes som vytiahla jednu veľmi neprijemnu vec a tou je epilátor... pre krásu sa trpí a ja som trpela dosť... myslela som si že nohy nebudu bolieť ako napr. podpazušie, a veľmi som sa splietla takže ženy ak sa bojíte týchto hračiek vám odporúčam v podpazuší to bolí najmenej a iba vidíte ako vám trhá chlpky a nič necítite... :) dobre nie?

darkmother

baby co presne znamena ze bikiny? aj to co mate vzdy zakryte a co nie je vidiet? vazne to vydrzite? ja nohy vydrzim, podpazusie absolutne nie. no a dolu som nemala odvahu skusat ale vazne by som chcela.
pravda je ze alkohol som neskusala :))

vertalise

pouzivam epilator uz asi 7 rokov a za ten cas som sa naucila ho pouzivat. Odporucam kupit ten najzakladnejsi. Preco? Takym som zacala a ked mi manzel kupil novinku skoro za 200 eur od Braunu, - wet and dry, tak sa mi dvakrat pokazil, mala som ho asi tristvrte roka a pri druhej reklamacii chybu neuznali.. Co vam poviem, 200 ecok v riti a strojcek odstranil chlpky rovnako ako ten za 40e, akurat v tej vode to mozno trosku menej bolelo. Tak som si kupila znova zakladny od philips za 30ecok a som spokojna. DOBRE RADY ako efektivne zmiernit bolest: nenechajte chlpky dorast do dlzky pol centimetra.. cim su kratsie, tym menej to boli. Mala som kamaratku, ktora hned po prvom pouziti epilator predala. Ten prvy krat si nevsimajte, pretoze korienky su vtedy silne.. kazdou epilaciou sa korienok oslabuje , dalsie epilacie uz nebolia tak ako ta prva :) A PRI PRVEJ EPILACII Z VLASTNEJ SKUSENOSTI ODPORUCAM VYPIT 2 DECI VINA :)) fakt dobra vec :)hlavne pri epilacii podpazusia

Chlpok

Ahoj bibisa ja len ze pozerala som si ten epilator a hladala som a nemohla som ho najst kde ho predavaju :( nemozes mi povedat este neaku inu znacku aby bol taky isty lebo je ich vela a kazde ma nieco ine ..

User_37597

no a toto je ten slubeny moj strojcek :)
www.superdeal.sk
cena sa uz teraz pohybuje okolo tych 30 eur max na tento strojcek takze ziadna strasna polozka :P
ako ja som s nim spokojna.nepotrebujem kupovat uplnu novinku ked ta uplna novinka mi rovnako trha chlpy ako aj starsi strojcek :D
ak mas este nejaku otazku kludne sa pytaj.

Chlpok

super mam perfektne vysvetlene dakujem :) som nevedela ze sa to smie trhat aj v bikinach aj podpazusiach so strojcekom uff to musi riadne boliet heh :) tak podla mna sa urcite oplati do strojceka ako stale kupovat ziletky :)

User_37597

vsetky su dobre..vsetky splnaju to co slubuju-vytrhavaju chlpky a zastrihavaju..to je snad jasne ze vsetky chlpky neni mozne aby epilator krasne rovnomerne odtrhol.stane vela krat ze odtrhne polku chlpku.ale to neznamena ze neplni ucel na co bol vytvoreny.
je naozaj velmi dobry pre tie kt maju velmi hrube chlpy,vela,a nechcu utracat tak vela penazi na ziletky.
v podstate co sa tyka penaznych rozdielov jednotlivych strojcekov je iba v tom rozdiel ze jeden je novsi typ,druhy ma aj zastrihavac chlpkou,treti ma zmrazovac koze,dalsi zas take to znecitlivenie vdaka tym kolieskam ktore su na oboch stranach strojceka(to mam aj ja).proste vsetky su dobre a vsetky robia to co maju.
chlpky mi len sem tam zarastaju ale nic strasne.vytrhavam si po pazuchou,bykiny,nohy a aj pasik na bruchu a rit :D po prvom vytrhani ti narastu nejak o dva tyzdne..potom uz rastu tak kazdy tyzden.uz na prve vytrhanie vidiet rozdiel ze rastu jemnejsie a menej.ja mam uz po 4 rokoch na nohach miesta kde mi vobec nerastu lebo tak sa narusilo to lozisko cibulky chlpku.a nie nezapaluje sa to isto.
a na pazuchach a stehnach to je najmenej citit.,..na nohach len na pistale tam to je citlivejsie a bykiny to je snad jasne ze to je bolestive :D inak nepouzivam zilutku skoro celi rok iba cez leto ked sa ideme kupat alebo ked chcem naozaj ze citit ze tie nohy su fakt hladke ako decka prdelka...najdem ten strojcek co mam a dam sem link.

Chlpok

ahoj chcela by som sa ta spytat ked mas skusenosti .. to fakt potom dlho nerastu chlpy ? nezapaluju sa ti ? aky je najlepsi epilator ? podla coho si mam vybrat hM? Trha to dobre chlpy ci nie ? viem ze mam vela otazok ale strasne si ho chcem kupit ale nechcem vyhodit peniaze za to ze si kupim nieco co nebude dobre..

User_37597

vsetko je vec zvyku..ked dokazu cigani zit v spine a nezomieraju na mor tak si dokaze aj zena zvyknut na tuto vec a neskor uz isto nebude pocitovat taku bolest.nejde vzdy len o prah bolesti.vsetko sa da len sa musi chciet ;) ja by som epilator nevymenila za nic na svete.