Fľaky z potu na tričkách

Príspevok v téme: Fľaky z potu na tričkách
Ontário

Čavte. Nepatrím k ľuďom, čo sa moc potia. Aj frajerka mi povedala, že za 4 roky necítila zo mňa ani raz pot.
Lenže keď je von "hic" a človek má na sebe obtiahnutejšie, tesnejšie tričko, pot pod pazuchami vzniká a to tričko ho vsakuje. Ešte keď používam sprej, tak sa vlastne zmieša pot so sprejom (aj keby človek používal guličku, sprej a neviem čo všetko naraz, v teple vznikne vždy pot-mokro)a potom vznikajú fľaky pod pazuchami na tričkách. Staršie tričká som musel kvôli tomu vyhodiť, lebo to nešlo oprať. Ako sa toho zbavujete? Klasické pranie, či tam lejete aj prípadne vanish na tie konkrétne miesta?

jankaaaaaaaaa

ja to tiez neznasam ked mam na tricku kusky deodorantu lebo pouzivam tuhy. ono sa to tam normalne nalepi a hlavne na tie svy, teda kde je tricko zosite a ono sa to ani poriadne vyprat neda. potom tie tricka stale drhnem, potom tie pazuchy su uplne zosuchane z toho , robia sa tam zmolky atd. neviem, ale asi prejdem iba na sprej, aj ked mam stale v hlave zafixovane, ze z tuheho sa clovek poti menej, aj ked neviem ci je to fakt pravda. ja sa nejako extra nepotim, ale bojim sa ze ked si dam len sprej tak budem mat vsetko mokre :D

AdamKrt

Postacia tie papierove kapesnicky, alebo si odskocit na toaletu a pouzit toaletak...

Ked sa clovek utrie, neostane na nom pot, ktory sa bude rozkladat. Ak ma so sebou este antiperspirant, ktory moze pouzivat castejsie, moze to kombinovat.

AdamKrt

jajka001_ - vraj pomaha maly trik. Fenovanie. Pot nesmrdi, ale smrdia bakterie, ako sa zacne rozkladat. Pri fenovanim horucim vzduchom sa pot odparuje a horuce bakteriam nesvedci.

Chapem Tvoje obavy a tiez si myslim to iste, ze Driclor je uz hodne silny. Potom skus nosit pri sebe hygienicke vreckovky a castejsie sa pod pazuchami utierat, pripadne este lepsie vlhcene utierky - povedzme nejake soft na citlivu plet.

Ontário

Čítal som o tom Driclore na internete, ale tiež by som ho asi nepoužil. A vraj ho aj stiahli z predaja.
Ostanem asi verný len sprejom: RIGHT GUARD, REXONA FOR MEN.
A aby neboli fľaky, budem často prať a nanášať pod pazuchy prevenzívne VANISH pri každom praní.

jajka001_

adam, nepotim sa az tak strasne, ale ako pise talentmania, som baba a nosievam obtiahnute tricka. takze to nie je moc esteticke. dricloru sa bojim, lebo som toho nazoru ze potit sa je prirodzene a ak existuje pripravok, ktory staci si parkrat natriet a potit sa prestanes, ze to asi nebude v poriadku...ked sa nad tym zamyslis, pod pazuchami mas lymfaticke uzliny, potenim sa cistis, a ked si nejakym sposobom - hlinikom zalepis tie otvory cez ktore ma ist von odpad, ten odpad ostava v tele a hromadi sa....kam to asi povedie...

talentmania

ja som nie extremny potiak ale som si driclor kupila pretoze my zeny nosime castejsie obtiahnute tricka a tie flaky ma neskutocne zrali.Teraz ako pouzivam driclor sa to neda ani popisat uz nemam ziadne flaky.Ja driclor pouzivam ale iba asi raz za mesiac a absolutne mi to staci.Vravim to bude asi tym ze ja sa az tak nepotim len tie flaky sa vam proste urobia na obtiahnutych trickach tak skuste ten driclor.Mna dokonca ani nestipal vobec nic ja som spokojna:D)))

anjelik9

skus mydlo na pranie take tuhe to dobre vydrhnut mne to moholo aj ked nove je nove ;) a na potenie skus antiperspirant aby si sa menej potil plus vonal abo ja používam excipial deo forte co je taky kremik tiez proti poteniu a zapachu