Lindynette 30 - skúsenosti

julkag

Ahojte baby. Ja teraz uz asi 7 mesiacov beriem lindynette30 a som s nou spokojna aj ked mam pocit ze mam vacsi apetit a aj som pribrala nejake dve kg co mi vobrc nevadi lebo som bola chuda a chcela som pribrat. Jedine co ma hneva je ze mavam nafucane brucho . Vyrazky zmizli a menstruacia je menej bolestiva a presna. No nemam vobec chut na sex co mi tiez dost prekaza a myslim ze aj priatelovi. Odkedy ju beriem som si vsimla ze mam vacsie problemy z iblickami ale nie som si ista ci je to z hak. Predsa je to chemia. Pred lindynette som mala regulon a ten naozaj nikomu ale nikomu neodporucam. Mastili sa mi vlasy nalady sa mi menili ako na kolotoci skoro som si znicila vztah. Vobec som nevlhla a nemala som ani chut na sex. A spravidla ma bolievala hlava a vboci o druhej som vraciavala.

kaaacenka

ja som ju brala cely minuly rok a vysadila som ju na par mesiacov na konci roka..ani som nepribrala,ani vyrazky,ziadne priznaky co by mohla sposobovat som nemala,praveze mi len pomahala,bola som s nou velmi spokojna..potom ako som vysadila som pribrala dost,mala strasne krce pri m,enstruacii,tak som ju zacala opat brat a je to uz vsetko v poriadku..mne velmi pomaha a co sa tyka styku,tak tiez inu ochranu nepouzivame..
456 - ono si telo musi zvykat na zmenu,takze je to uplne v poriadku ze si nedostala este menzes a ja tiez dostavam az na 4.den..nemusis sa nicoho obavat..

alz-bee

Ja sice beriem Lindynette 20, ale mozem ti povedat, ze tiez mi chodi menzes az na 4.den....a myslim, ze keby ti nedosiel vobec (co pochybujem), tak aj tak pokracuj v dalsom blistri. Bolesti som prvy mesiac nemavala..."iba" spinenie cely mesiac...

456

beriem ju este len mesiac ale pocas celeho cyklu ma bolelo v podbrusku (podobne predmenstruacnym bolestiam). mate niekto podobne skusenosti? prejde to casom?
teraz mam 7 dnovu prestavku medzi baleniami, uz je to 4. den a menzes stale nikde :( je mozne, ze nepride vobec? mam potom aj napriek tomu pokracovat v dalsom baleni? (pri uzivani som nespravila ziadnu chybu, preto si nemyslim, ze by som bola tehotna).

sibalka82

ahoj ja to beriem uz 2 roky nema ziadne problemy, nepribrala som vobec iba v prvy mesiac mi bolo zle telo si zvykalo na zmenu, nie som ani tehotna, a pritom nepouzivame ochranu, nemam ziadne vyrazky prave naopak, mam pocit ze plet je vyrazne lepsia.papa