Preco su ludia vecne nespokojny

BJ

0vecka, chces uprimnu odpoved? Vlastne si si uz odpovedala. Pripada ti to ako uplna demencia. Ver tomu, ze to demencia aj je. To je cely problem. Zabudni na to, ze zijes v duchovne vyspelej spolocnosti. Keby si zila, vsetkych by trapilo, ze sa zachvilu vytazia vsetky zdroje, zaspinia vsetky kuty planety, a trapila by ich aj nerovnost bohatych a chudobnych. Trapili ich vacsne vojny a krizy a hladali by pricinu. Ale skutocna duchovna vyspelost znamena jednu vec. Nemam este riesenie, ale mozno ho najdem. Takym sposobom zmyslat. Dnesne zmyslanie je ale... aj tak to nezmenim, takze je to OK. Vidis ten rozdiel, medzi tymito dvoma zmyslaniami? To prve je duchovne prebudeny clovek, to druhe je duchovne mrtvy clovek. A presne to charakterizuje vacsinu ludi. Uz davno ich zlomilo vacsne otrocenie pre niekoho ineho. Radsej riesia nepodstatne veci, nez by sa pozreli pravde do oci a riesili tie podstatne. Preto ich aj bavi vacsne kritizovat, byt nespokojny. Maju v sebe negativno, co sa musi prejavit, inak by zosaleli. Takze, anonymita internetu je idealne miesto, kde sa mozu realizovat. To je vsetko.

0vecka

ale co je na tom take...? podla mna by sa mzda mala udavat bud ako superhruba alebo cista.... to co je teraz je blbost... takisto aj na porovnanie medzi krajinami je to fajn...

jajka001_

ovecka to bude tym ze nikto nicomu uz neveri a ani pozitivne spravy sa nedaju brat vazne lebo vacsinou ide o odrb.

0vecka

mne ide len o to ze zrazu xcu plat pocitat inaq pritom ludom zostane o nieco viac a oni sa stazuju ... a ked vlada nerobi nic tiez sa stazuju ... proste mi to pride ako uplna demencia ... stazujem sa teda som ...

RADArada

...ked ta to nebavi pocuvat-kup si stuple do usi-a nebudes pocut kto co hovori...
to maju byt ludia ticho a len driet ako otroci a prizerat sa co sa tu deje?
...ja si myslim ze strajkom sa aj tak nic nevyriesi-ALE KEBY TAK VSETCI LUDIA PRESTALI PLATIT INKASO,ODVODY A VSETKY POPLATKY-TAK TO BY SKOR MALO NEJAKY EFEKT-CO BY MOHLA VLADA S TYMI LUDMI ROBIT?NIC-ale to sa nestane-LEBO LUDIA SA DELIA DO URCITYCH SKUPIN A KAZDY ROZMYSLA INAK...
ale to co sa deje u nas v state je na zaplakanie...
a len taka otazka-PRECO LUDIA NEBOLI SPOKOJNI S MINULOU DOBOU?VTEDY SA MOHLI STAZOVAT?A TERAZ UZ MAJU CUSAT?KED SA VSADE HOVORI ZE JE DEMOKRACIA-BUZERACIA TO JE A NIE DEMOKRACIA...
ze vraj niekedy nam dikotvali-a dnes?ved uz nam pomaly diktuju co si clovek ma dat do domacnosti-zacalo to ziarovkami-citala som ze na rad maju prist sprchovacie hlavice co nam este nadiktuju aby sme zmenili vo svojom vlastnom byte? ZE VRAJ SLOBODA A DEMOKRACIA...:))))

lost

0vecka, preto ak by vlada videla, ze ludia su spokojny, vedela by, ze znesu zvysenie DPH na 25-30%

I ked, ak to obyvatelstvo prehana, tak kazdy zisti ze ta nespokojnost je UMELA, tj. nie je nebezpecna.

Spokojny zamestnanec nepotrebuje zvysit plat, je bezpecny, mam ho v hrsti.. Avsak nespokojny zamestnanec je pravy opak :)

Preto je podla mna ista davka nespokojnosti zdrava.. Avsak vsetkeho vela skodi.

jajka001_

ludia su pesimisti vdaka zivotnym skusenostiam. tu sa ta kazdy snazi len odrbat. po revolucii sme ocakavali pozitivne zmeny, dosli odrbavaci. po nich slubovali zmenu, dosli ini odrbavaci. po nich dalsi a dalsi. odrbavanie sa stalo sucastou slovenskej kultury. kto neodrbava je blbec.