Samota

Príspevok v téme: Samota
else13

zdravim vsetkych v podobnej situacii... moj problem je v tom ze odkedy zacali prazdniny, som iba s rodinou.. kamaratky som nevidela, nezaujimaju sa o mna... ked som im pisala ci sa nestretneme, neodpisali alebo zmenili temu... citim sa strasne sama, ignorovana... na facebooku kazdy pise statusy typu: ,,ó ako bolo fajne dnes vonku s najlepsimi ludmi !,, kazdy normalny clovek chodi vonku s partiou... som divna ? alebo je nas tu takych viac?

sewie

no ja som praveze mala tuto ako "nahradu" inej a tu ako nahradu perdoslej a pod a pod...vzdy ma niekto presvedci ze je spriaznenan dusa a potom ma odkopne uz sa mi to stalo asi 4 ci 5 krat a tejto som uz strasne tazko zacala verit a ako vidim nemala som....

Laurina22

Sewie vies co?Ja som si povedala,je to tak ako ma byt...a nasla som si inu,ovela lepsiu kamosku,ktora ju nahradila absolutne plnohodnotne.

Jasne,ze mam aj kopec inych kamosiek ale toto je spriaznena dusa:-)

sewie

Laurina22, ako sa mam s tym vyrovnat?moja byvala kamoska je holandanka, pol roka sme sa tesili ze budeme na tej istej skole, planovali si ako bude super a teraz som v holandsku a ona ma ignoruje a o dva tyzdne odchadza na rok prec...(jasne ze som sem nesla kvoli nej ale kvoli skole ale aj tak sa neviem vyrovnat s tym ako to krachlo...miestami som nasrana a hovorim si ze je to hnusna krava a vsetko co ma ostatni varovali bola o nej pravda....a potom ma prepadne smutok ze som zbytocna a zla a preto ma odkopla....mam chut sa odstahovat do rozvojovej krajiny nech svoju snahu nasmerujem voci ludom co to fakt potrebuju a mozno nebudem riesit dookola to iste....

sewie

hmmm uz asi dva tyzdne sa mi moja byvala naj kamoska neozvala....jake mile....dufam ze existuju nejake lieky na komplex hrdinu alebo ako to nazvat-zistila som totiz ze vzdy stretnem cloveka ktoreho ini nechapu, ja v nom vidim to dobro a snazim sa mu pomoct a ked sa ten clovek spamata a postavi na vlstane tak moja uloha skoncila a kopne ma do riti lebo moje problemy su pre tu osobu moc...co na tom ze ja odpustam a odpustam dokola....som taka blba....mala by som sa na vsetkych vykaslat a ist si po svojom....aj tak som pre vsetkych ku koncu vzdy len pritazjak barla...na zaciatku na nej clovek vysi lebo ju potrebuje a neskor-zahodit!

RADArada

...nebud smutny aj aj som tu-len nie som stale za pc-ale inak obcas sa tu mrknem...no a co ako si sa rozhodol?pojdes za tym strykom?