Samota

Príspevok v téme: Samota
else13

zdravim vsetkych v podobnej situacii... moj problem je v tom ze odkedy zacali prazdniny, som iba s rodinou.. kamaratky som nevidela, nezaujimaju sa o mna... ked som im pisala ci sa nestretneme, neodpisali alebo zmenili temu... citim sa strasne sama, ignorovana... na facebooku kazdy pise statusy typu: ,,ó ako bolo fajne dnes vonku s najlepsimi ludmi !,, kazdy normalny clovek chodi vonku s partiou... som divna ? alebo je nas tu takych viac?

RADArada

...no mne to pripada ze je to dvojzmyselne napisane...ale ty vies lepsie ako si to myslela...

FERDO a co ta presne trapi?

ferdomravec

netreba sa hadat je lepsje kedsu ludja k sebe dobri jamam ludi rad a im rad pomozem len kebi som nebol chori a stale bima njeco nebolelo tak bimi bolo lahsje nevjem veru cisa mi podari najako to vsetko virjesit.

ferdomravec

ja bivam len smamkov ale njesom sam lebo idem rano do dediny sa prejst a navstivim ludi cotu bivaju susedov a kamaratov aj ked ma setko boli ale idem mezi ludi lebo bisom bol smutni kebi sombol sam. musis aj ti sama volagde ist necakaj ze oni pridu za tebou ja necakam a sam vistartujem hned rano a aj vjackrat za den som njegde gde su ludia abisom nebol sam a tak mi je lepsje. aj ti viskusaj uvidis zeti bude lepsje. drzimti palce abi sito viskusala.

Maoam

spravne sewie, jedina mozna a schodna z cesta, inak sa utrapis, je mi luto ze mas take zle skusenosti, typicke pre citlivych a dobrosrdecnych ludi, bohuzial, väcsinou su len vyuzivani a vyciciavani, bud sebecka, mysli na seba a prajem ti len to najlepsie

sewie

tak som sa rozhodla ze idem byt "sebecka" mysliet na seba a nenechat sa vyciciavat ostatnymi, nech si volaju o tretej v noci na poradnu ja uz nebudem ta vzdy mila a ochotna .....budem im davat take rady jak oni mne-"kasli na to"....alebo: jeziiiis, ja teraz nemam cas....