Chudni so mnou

zafiraxx

no tak ale ja nemozem ist na psychiatriu, ved mam skolu, a uz som mala aj 42 a v pohode som fungovala, takze nechapem co tu niektori trepete ze s vahou 45kg skoncim v nemocnici

hviezda_ka

tak baby..som tu po dlhej dobe..nemala som poriadne cas...vonku kraasne tak som travila cas vacsinou mimo :).....len som stala na vahe dnes...a po mesiaci vaha ukazala povodne cislo...neviem..fakt..kde robim chybu...chodim na bicykli..veeela....ked nesedim na nom ...chodim behat..stravujem sa myslim ze zdravsie ako predtym..niekdedy som sa inspirovala aj vasimi jedalnickami...tak ja uz neviem..a potom ze nevzdavaj sa...ale ked nevdim po mesiaci ani pol kila dole..velmi ma to nepovzbudzuje :(

Luckatucka

zafiraxx : teraz som citala PPP forum.Kocka mas anorexiu,tak uz chapem preco pises,ze chces zhodit na 45kg.Bolo by vhodne aby si absolvovala liecbu na psychiatrii.Myslim si,ze ak budes chciet pomozu Ti.Nie je to hanba a dnes by som povedala,ze psychologoviac a uz viac aj psychiatrii su sucastou zivota mladych ludi.

Luckatucka

zafiraxx : Preco chces schudnut pri vyske 170cm na 45kg?To je BMI 15,6 uvedomujes si,ze je to pre Teba zivotu nebezpecne?Ak nemas prirodzene taku vahu tak schudnut na takuto podvahu je sialene.Uz teraz mas BMI 19,teda podvahu.