Chudni so mnou

Lillla

Ja som ale vzdy jedla posledne jedlo tak do siestej :) ja som zvyknuta:) a moj email je expandery@centrum.sk ak sa pozname o to vacsia sranda! :D

hviezda_ka

ved toto..ze aj ja by som chcela taku stabilnu :))))...ako pametam sa na casy..ked som sa postavila na vahu..a ono to ukazalo ze 68kg!!!..som myslela ze na rit padnem..ale to bolo uz davno....cca 5 rokov dozadu....ale to som vyzerala taka ...nie obezna.ale nie vo svojej kozi..to si pametam ze vtedy som mala velke brucho a velku rit :D :D :D...ale aj tak...57-58 kg a budem spokojna ako nikto :D :D

MaariSSaa

Hviezda_ka - kliidek, aj tak nie si tucna, a ked este hovoris ze mas svalnate nohy tak tym duplom!!! svaly vazia viacej ako tuk...ja som mala aj "tucne" obdobie a vazila som 63kil, no aj anorekticke obdobie kde som mala 53kil, tak to uz je riadny rozdiel 10kg :-/ tak hladam zlatu strednu cetu, pri 53kg som bola max vychrtla, rodina, znamy, kamosi si mysleli ze som chora, mne sa vtedy moje vystupuje kosti pacili ale teraz viem, ze to nebolo ono, a hlavne, vtedy som jednoducho nejedla NIC a uz nechcem taky stav, preto som aj potom pribrala na 63kg, lebo ked clovek hentak hladuje priberie vsetko naspat aj s urokami, preo BABY PROSIM, jedzte tak, aby ste nemali jojo efekt, aj tebe LILLLA preto radim, ze davaj si posledne jedno kludne aj o 8mej veecer ak napr.ides spat az okolo 11-12tej...aby ste sa nedostali tam kam ja :-/ Teraz by mi kludne stacilo aj tych 57kg zlata stredna cesta plus nejaky sport nech nie som mlandrava a hlavne nech sa vaha drzi, a neskace plus minus 2kila hore dole...chcem mat proste stabilnu vahu, aj ked si dam rezen alebo pizzu...

MaariSSaa

Lillla - no mozem ti poslat foto ak ta to v niecom motivuje :D a ved ty kolko merias na tvoju vahu? mozes aj ty poslat foto...a z akeho si mesta? nie ze podla fotiek zistime ze sa pozname :DDD

hviezda_ka

Marissa....ja ma 172 cm a dnes rano vaha ukazala 61,4 kg....takze mat tvoju vahu...ako ja priznavam ze mam svalnate stehna a lytka.... ale zo stehien by som rada zhodila ten tuk kt. tam este je...je sice vidno ze to snehno je svalnatejsie ako bolo kedysi...ale aj ten tuk tam este je viditelny :)....takze ked pojde to dole a trochu zo zadku....budem rada....a ja keby som mala take prezieracky ako ty tu pises(samozrejme sa ti nevysmievam alebo take cosi...to nie...)..len vravim...ze ja by som po 3 dnoch mala +3 kg..a to netrepem....jedneho casu som mala take zrave obdobie..a to po tyzdni som mala +3 kg....boky rozkysnute...takze ja mam mopj metabolizmus taky spomaleny...ze ak je nieco navyse v mojom zaludku..ma tendenciu to hned ulozit v podobe tuku :/

MaariSSaa

Hviezda_ka - precitam clanok, hadam pomoze :-) ANo to som si vsimla aj sama, ze najviac mi pomaha, ked vypadnem z domu, to ma aj prejde chut a zabudnem na to...len to je teda bieda, aby som kazdy vecer musela chodit niekam von, len preto, aby som sa neprezrala! :D ano, mas pravdu, je to ako droga...sprosty zlozvyk, ze dam si cosi ku telke...ach jaj, ale snad vydrzim...

Lillla - mam 22rokov, 172cm, a dnes rano na vahe 58,8 viem, ze je to hrozne, chcem naspat mojich 55kg ked nie rovno to, aspon tych 56-57, to uz vyzeram dobre relativne...