Potrebujem sa porozpravat s niekym,kto maval sex na pervitine

merynka13

Ahoj Selinabel... precitala som si cely tvoj pribeh+komentare...Ako prve ti chcem pvoedat,ze ta OBDIVUJEM,ze si dokazala prestat...naozaj...podla mna si jedna z mala,co to dokazu a tym si v mojich ociach velmi stupla :)) Dalej,co sa tyka steniatka-skvela volba :)) ja mam doma sama 3hafanov :D a viem,ze ked je cloveku najhorsie (vzdy ked mam chmurne chvile a lezim na gauci a placem) tak sa ku mne tulia a hned mi je lepsie...Cize si myslim,ze to si si skvelo vybrala :)) Co sa tyka sportu (ja som NESKUTOCNE lenivy tvor :D ) ale zacala som posledne 2 tyzdne zit aktivne,behavam,cvicim a zo zaciatku to bolo desne,sa mi nechcelo,nevidela som v tom zmysel,ale teraz sa z toho velmi tesim a uz to k zivotu potrebujem...a naozaj sa citim lepsie aj dusevne,cize to ti baby dobre radia :) urcite to skus...no a co sa tyka sexualneho zivota...milujem svojho chlapca ako nikoho na svete...ale tiez su chvile,kedy sa on neskutocne snazi navodit romantiku,je nezny,pozorny ale so mnou to nic nerobi :/ neviem sa uvolnit...a bohuzial...nech sa snazim akokolvek to nejde...tak vtedy to riesime tak,ze ...sa nato vykasleme a ideme robit nieco ine :( aj ked on chudacik...no ale tak proste sa do toho nenutim ja sama...a potom...ked on je trpezlivy a caka,kym dostanem chut ja...a JA SA ZACNEM CINIT..a ja zacnem s takymito vecami zvadzat jeho...tak vtedy je ten sex DOKONALY...takze moznoze kebyze trosku pockate...kym nezacnes byt totalne nadrzana ty :D tak potom by to bolo uzasne :))

vebe

Mozno to steniatko zobudi to co v tebe zaspalo, lebo vsetky mlade tvorceky vyvolavaju pozitivne emocie a tie potrebujes. Co sa tyka toho ochladenia v sexualnej oblasti, to nie je jednoduche, viem o com hovorim. Mozno to este chce svoj cas a vela vela pozitivnej energie. Pravidelny sport a to zvieratko to je dobra cesta.Skus ak sa da, nevrtat sa v tom co bolo, prezivaj dnesok a rozmyslaj o peknom co pride.

jankaaaaaaaaa

tiez ti drzim palce, viem cim si si presla, sice nie s vlastnej skusenosti, ale mam kamosku v podobnej situacii.. ono sa vsetko da len treba chciet, a tvoje plus je ze ste na to dvaja, ty aj tvoj priatel.
a ten sport je naozaj super na kazdy problem. drz sa :)

Selinabel

Presne..kazdy den hladam,co by ma naplnilo,potesilo.a sportovat zacnem,lebo aj travenie mam zle aj chrbticu,dakujem vam,dievcata za rady,ono ja som si zazila velmi tazke chvile,teraz mam niekedy radost aj z toho,ze svieti slnko alebo citam dobru knihu.clovek,ked si zazije svoje dno,zisti,ze zivot a psychika su velmi krehke ..

jajka001_

dalsia vec je problem s endorfinom...ludia ktori boli zavisli na drogach maju problem s prirodzenou radostou zo zivota lebo si ju vyvolavali umelo. endorfiny sa uvolnuju aj pri sporte. ja by som ti navrhla, aby si zacala sportovat. moze ti to pomoct a urcite ti to neublizi