ide ma porazit !! "hotmail,FB...

Príspevok v téme: ide ma porazit !! "hotmail,FB...
blondula

uz treti den sa mi neda zahlasit na FB a Hotmail !!! teda nie ze neda,ale napise mi,ze "stranku nie je mozne nacitat" !! to akoze preco ?? stava sa mi to velmi casto a ide ma z toho slak trafit !!! :-( vcera a aj dneska som restartovala moj notebook uz asi 3-4 krat,brutalne som aj vytiahla bateriu z neho !! v modeme som tiez vsetko povytahovala a dala naspät,dokonca aj WIFI ci co to je !! nic nepomaha,viem,ze mozno zajtra to pojde,ale PRECO SA TO STAVA ??? a to vzdy,ked potrebujem napisat surne mail,alebo nieco podobne !!! pouzivam prehliadac "google chrome".skusala som sa zahlasit aj na Mozzille,Safari,Explorer... na nijakom sa to neda !

blondula

Adam....kabel mam v pripade nudze po ruke,ale nejde ani tak :-( tento pre mna "zlozity" navod skusim vyskusat a uvidim :D takze som zamestnana na pol dna :D ... diky zatial...

AdamKrt

blondula:

skus si dat kabel do modemu a pripojit sa takto k notebooku.

Wifi je volne pasmo a moze byt zarusena.
Nainstaluj si posledn verziu Firefox 6, mozes skusit aj Operu a Kmeleon. Gmail sa da prepnut aj do menej narocneho textoveho rezimu...

Skus zmacknut Windows+R, alebo zadat start/spustit a v prikazovom riadku napis CMD. Vyskoci cierne okno. Do cierneho oka klikni a napis

ping mail.google.com - n 30

presne ako je to napisane. Bude Ti 30 sekund testovat spojenie. Ak na konci hlasi nejku stratu v percentach, mas problem. Pripadne este napis hodnoty minimum, maximum, priemer...

blondula

jeeeezis maaaaria :DDD .... takze mame internet od T-Comu pripojeny cez staru telefonnu pripojku,telefon nemame !! signal chytam cez WIFInu vzduchom.mozem aj na kabel,ale to by som nemohla odbehovat na zachod a do inych miestnosti ! :DDD ine stranky mi bez problemu otvori,len dlho nacitava FB a nakoniec napise,ze stranku nie je mozne nacitat !!! hotmail mi otvori cez Mozzilu,ale otvorim maily a chcem odpisat,tak mi napise to iste !!! minule som pisala priatelovi dlhokansky mail a neodoslalo mi ho ! skoro ma s prepacenim "drblo" ... iny mail nepouzivam...ine stranky frcia ako maju.toto zvykne trvat asi 3 dni a potom to ide :-(

AdamKrt

Pisala, ze vypne PC, alebo ho restartuje, alebo vyberie baterku. Vtedy by jej to mohlo zase zacat docasne fungovat, ak je problem.

Preto tie otazky platia, tak ako som ich napisal.

Upresnim este ten bod

A/ nejde internet uz VOBEC, ani ine stranky - do restartu PC, ci jeho vypnutia, alebo vybratia baterky ?

[zruseny1]

blondula ale s tym chromom som aj ja mala problemy, keď som sa prihlasovala na fb a gmail
pri opere mi to už nerobí

AdamKrt

Ked to nejde prihlasit, potom

a/ nejde internet uz VOBEC, ani ine stranky
b/ ine stranky inu, pripadne idu horsie ?

AdamKrt

Mas na notebooku pripojenie cez USB modem - mobilny internet, alebo cez sietovu kartu, kablom, ci cez wifi kartu vzduchom do routera ? Router je pripojeny vzduchom cez wifi, alebo kablom ?