Ako by ste sa citili???

Jaja26

Tak ja som mala sviatok nedávno a ten môj, vedel, že mám sviatok. Spýtala som sa ho, že či mi nepodá ani ruku a nezablahoželá. on nato, že pre mňa nemá nič, ani len kvet(nemal mi ho kde kúpiť - práca), že pôjdeme cez víkend do mesta a tam si niečo vyberiem, že je hlúpe mi blahoželať, keď nič pre mňa nemá. Ale pochopil, po 5 min. sa postavil, zablahoželal mi, dal pusu a postískal - a darček? načo?

ono je to v tom, že doma nie sú naučený, gratulovať s "prázdnou" rukou. Ale ja ho to naučím!!! Chlapovi je niektoré veci treba povedať polopate!!!! inak nepochopí!!! :)

je mi smutno

ono to prejde urcite aj ked mi nic nedaruje.uz tolko krat som mu odpustila ze aj toto mu odpustima.ale dnes sa opijem a vycistim mu zaludok.!dnes mu to len tak nerejde.

liska2598

slnecnica teraz mi to odstupom je komické...tak že nič sa nedeje

je mi smutno - uvidíš ešte to bude dobré, určite :)

slnecnica@

jaj, ale to si nám nenapísala je mi smutno, že máte spolu dieťa....

ale tak niekedy aj motyka vystrelí...kiežby aj teraz....:)

a liska 2598 prepáč, ja som sa nechcela smiať, ale sama si tam dala smajlíka a radšej sa smiať ako plakať no nie? :)
dúfam, že takéto "nehody" sa mu už odvtedy nestali či ?

je mi smutno

tak keby sme solu chodili tak uz davno niesme solu uz tolko krat ma nstval ale mame dieta a rozbit rodinu koli narodkam.to by bolo odomna hlupe.aj ked ho momentalne nenavidim.tak ved ja sa ozvem ci mi do zajtra nieco da mne by stacilo aj vsetko naj.ale to asi nebude on nieje na prekvaka atd.teraz smutok presiel do agresivity asi niekoho zbijem:)je to divne ale ked sa clovek vyhovory hoc aj cudzim ludom tak sa mu ulavi na dusi.

liska2598

slnecnica a je mi smutno

je dobré, že ťa to rozosmialo, ale mne to smiešne neprišlo .... radšej by som nič nedostalo ako toto...nepotrpím si na darčeky ale ma neskutočne nahneval

ale veď babi, káva sa dáva ľuďom na návšteve..

talentmania

Tak ked o tom vie tak naozaj pockaj do vecera mozno vazne bude prekvapenie :)
Liska som sa pobavila ale tak aj to sa ceni nie:))):)))Sice kavu hmmm:))Tak ok aj to je nieco aspon na tu kavu nikdy nezabudnes originalny darcek:)