Ako by ste sa citili???

jajka001_

moj zabuda pravidelne, po piatich rokoch som si zvykla a kupujem si darceky sama:) aspon si kupim nieco co fakt chcem

je mi smutno

ma dost penazi.a ja zase nechcem vela len prejav lasky(cokoladku)a ze nezabudol.vie ze mi to vadi pisala som mu sms ale tvari sa ze nic.este namna krici preco som taka protivna.tak ja nechapem je sprosty alebo...?

talentmania

A ma na darcek peniaze teda nasporit by si mohol raz do roka alebo aspon popriat vsetko naj.No to je fakt zvlastne tiez by som sa citila na hovno:(

je mi smutno

ja tiez nikdy nezabudnem na jeho sviatok.ale zrani to cloveka poriadne aspon mna.revem tu jak male decko.strasne.

Maoam

zazila som...a ked mal narodky on, ja som uz tri mesiace vopred zhanala darceky ako sprosta, aj oslava bola a ked boli moje narodky, tak nic...ale casom sa ukazalo, ze ten vztah nebol dobry, len som si ho ja idealizovala

je mi smutno

dakujem.kazdy prispevok postesi.uz len preto ze ma niekto registruje.my sme spolu 5 rokov vsetko je ok az na tie sviatky.nar,.meniny vianoce....on je proste ja neviem vtomto smere ma ma na haku!!