Kedy konečne ten správny chalan?

Príspevok v téme: Kedy konečne ten správny chalan?
Pastelka...

Ahojte baby... =) som tu nová =) po prázdninách idem do maturitného ročníka a ešte som nestretla chalana, ktorý by za niečo stál =/. Dá sa povedať, že som nikdy nemala chlapca... nie kvôli tomu, že by nemali záujem... ale skrátka dnešným mladým chalanom ide hlavne o sex =/ a o to, aby mali dáku babu... ja túžim po chlapcovi, ktorý by ma mal rád takú, akú som... s ktorým by som si rozumela...milého, inteligentného, rozumného, maniaka do hudby =)... viete, mne je zle z týchto dnešných chalanov ... a z týchto vzťahov... poznám neskutočne veľa prípadov, keď vzťahy stroskotali kvôli tomu, že si jeden z nich našiel niekoho "lepšieho"...."krajšieho".... ako to vnímate vy? Tiež ste na tom podobne ako ja? Alebo ste šťastne zadané? ...

Pastelka...

Športovca, ktorý obľubuje metal a rock som tiež ešte nestretla ... posledné roky už viac inklinujem k metalu ... rada by som spievala aj v čisto metalovej kapele (keďže ocinova kapela hrá hlavne klasický rock, hard rock, heavy metal, power metal)... no, bohužiaľ, slušných parťákov tak skoro nenájdem ...

Pastelka...

Aj ja mám veľa známych - muzikantov. Na začiatku prázdnin som pár dní spievala v jednej mladej kapele, no vykašľala som sa na to. Jednoducho som im povedala, že nemám záujem u nich spievať, pretože sa nesprávali tak, ako som si to predstavovala ... ich skúšobňa predstavovala udiareň ... fľaše všade porozhadzované... a doslova sa začali pretekať o to, kto ma skôr dostane do postele ... cítila som sa úplne trápne ... o takých nemám ani zďaleka záujem ...

jajka001_

mne je to praveze sympaticke. tiez som manik do hudby ale bohuzial na nicom nehram. co mam kamosov ti su tiez na rovnakej vlnovej dlzke a vacsina z nich na niecom hra.

Pastelka...

jajka001_ - áno, porozumela som tomu, no ja som do toho zakomponovala aj moje plány do budúcna ... presne o takých umelecky ladených typoch som rozmýšľala, lenže nablízku sa určite nikto taký nevyskytuje ... viem, že to znie pre mnohých ľudí divne, že som až taká zažratá do hudby ... odmala som bola na to zvyknutá ...

jajka001_

nemyslela som to tak ze ty mas ist na konzervatorium ale ze mozno ze tam najdes vhodneho chalana
alebo nemusi byt ani muzikant, staci ak ma rad hudbu, a bude aj tolerantny k tomu ze mas nejake sny co sa tyka kariery v hudbe
mozno iny umelecky smer ako hudba, mozno herectvo, maliar atd, proste umelecky zamerany s volnejsimi hranicami

Pastelka...

Ja som v podstate introvertný typ, okrem hudby rada kreslím, čítam knihy (ak mám čas) ... no na koncertoch sa dokážem poriadne odviazať, to je moje :) hudba je proste moja droga ... po skončení gymnázia určite nechcem ísť na konzervatórium ... vzdelanie je pre mňa potrebné ... nemôžem sa spoliehať na to, že hudba ma uživí, to určite nie ...

jajka001_

no ved prave ze muzikanti chcu "žiť" , uzivat si zivot na plnej ciare, takze tiez tazko vyberat ale myslim ze taki skutocni profici, naozajstne talenty ktore sa venuju len a len muzike, ti na drogy a alkohol kaslu, hlavne v neskorsom veku, ked su uz vybureni a chapu ze zurovat sa neda donekonecna
ale su aj slusaci, som si ista :) treba hladat. asi konzervatorium alebo tak:) klasicka muzika. to tiez nie je zle :)