mesacna spotreba

paaojuaoo f

nie nnie pravzee sa chcem chvalit aby ste mali co rozoberat ,,a tak pisat ,,komentovat , a tak ,,,aby ste malizabavku na cely den ,,,mucky ,,,som zalubena, mlada,,,,a milujem vonu alkoholu))a tu chut ,,))super ,,))este co vam napsiem o sebe ,,,a dobre jedlo ,,,je mifajn a baby zalozte nejake forum ja budem chodit rypkat trosku svojim iprispevkamii a vy sa budtee tesitt z toho ,,kam toto uz spejemee aby stare zeny sedeli cely den na interntee decko im reve od hladuu a mamina na pc cely den a to vase zmyslanie m,,zlatickka ja asspon si tomozemj dovolit som mladaa , bezdetna, ale urcite by som si to nedovolial v pripade ze mam decko dieta je uz asi aj dosrate , dostate a vy cely den tu ,,

pa lasky mooje a tgeraz som opat niekto iny ,,,, som rozdvojena osobnost ,,, tak a dalsia zabavka na zajtrajsok,,pre vas ,,,

m25

kdesi som od teba čítala, že sa nechceš chváliť .. hold, ten posledný príspevok svedčí o opaku :D
už nemáš slov? :DD ....

lambroginka

ja musim byt tak zaujimavy clovek pre vas ,,,super som rada ,,pokial sa o vas hovori ste zaujimave pre okolie ,,ked uz nie nebudete ,,,fajn baby tak kecajte citajte moje prispevky,bavte sa ... a hladajte moju ip adresu ,,,je fajn ako sa o mna zaujimate o moj vek , foto vam neposlem ?aloe zas by ste rozoberali moj vyzor ,,,peknym zenam vacsinou zaviida ,,a hlavne mladym tie starše ,,,no fajn baby drzte sa tu a piste dealejjj prispevky , travte volny cas pa mozno precitamn po dovoelnke ...rozmaznane decko co ma vsetko hlavne teply obed ,,)pa baby ... potom zalozim nejaku diskusiu ako bolo na dovolenke kolko som prezrala a ako som drinkovala od rana do vecera mam totiz all inclusive

m25

inkognito- ja väčšinou nakupujem len cez internet, občas zablúdim do nejakého centra.. ale mňa to baví :)) aj drogéria- kozmetika :D .. keby si telo nepýtalo jesť, ani nejem :D

a tá "lamborgina" je asi dosť rozdvojená osobnosť :D

lambroginka

ja musim byt tak zaujimavy clovek pre vas ,,,super som rada ,,pokial sa o vas hovori ste zaujimave pre okolie ,,ked uz nie nebudete ,,,fajn baby tak kecajte citajte moje prispevky,bavte sa ... a hladajte moju ip adresu ,,,je fajn ako sa o mna zaujimate o moj vek , foto vam neposlem ?aloe zas by ste rozoberali moj vyzor ,,,peknym zenam vacsinou zaviida ,,a hlavne mladym tie starše ,,,no fajn baby drzte sa tu a piste dealejjj prispevky , travte volny cas pa mozno precitamn po dovoelnke ...rozmaznane decko co ma vsetko hlavne teply obed ,,)pa baby ... potom zalozim nejaku diskusiu ako bolo na dovolenke kolko som prezrala a ako som drinkovala od rana do vecera mam totiz all inclusive

[zruseny1]

no ja som sa práve chcela spýtať, že kde teda táto kočka pracuje, či v bare alebo v kancli..lebo v téme "úchyláčka" píše, že je zaľúbená do kolegu a že pracuje v kancelárii :) tam je síce iný nick, ale tie tri čiarky čo píše za sebou sú neprehliadnuteľné :D
teda neviem, ja nechcem už prilievať do ohňa, ale povedzte mi načo je toto dobré, nechápem... zbytočné hašterenie pre nič:)

no a k téme, aby sa nepovedalo :)
neznášam nákupy a teda na oblečenie nemíňam veľa, nebaví ma chodenie po butikoch, keď niečo chcem, vypýtam si to k narodkám a meninám, Vianociam...
drogéria-...nooo...tam je to už vyššia sumička, ale najviac dávam na jedlo... na nákup potravín chodím asi tak každý tretí deň, a taký bežný nákup nikdy nestojí menej ako 17-20EUR.

m25

hej, presne, aj ja som tam našla, že má 22, teda, teraz už asi 23 :)
ked si predstavím, že je len o dva roky mladšia a takto sa vyjadruje, no hrôza :D
typické rozmaznané decko ! :)

dohodnite si tu online rande, držíme palce :DD