schudnut 20kg chcem!

Príspevok v téme: schudnut 20kg chcem!
sasannka

ahojte. najdem nejaku dusu,ktora bude chudnut somnou?:-)ale nie ze 3 kila.. meriam 168 a vazim 81kg.znie to katastrofalne,ale navonok to az tak nevidno.nevravim ze nemam vankuse..ale ani taka tragedia to neni vzhladom na tie cisla.aj tak vsak chcem dat dole 20kg.nedavam si limit ze dokedy..proste to len chcem dat dole.od januara doteraz som mala fixovanu celu nohu po uraze,takmer nulovy pohyb a strava na intraku..a kilka nabehli len tak puklo.prida sa niekto? S.

potkanica

ja som vcera vecer ukoncila polovicou chipsov a tiez brucho jak keby som dvojicky cakala :D
no hej, ryby jem, asi nie som pravy vegetarian, ale pre mna su ryby az velmi jednoduche zivocichy na to, aby citili bolest, preto si ich niekedy dam...ale velmi velmi sporadicky

deni2

annamaria pridavam sa k tebe :D moj vecer skoncil nadhernym kusom cokolady a velkou vecerou a teraz mam brucho ako tehotna a totalne mi ej az zle aaach :D takze zajtra odznova

annamaria77

horalka, ja som dnes dopadla podobne... dala som si večer (mali sme oslavu a ešte ostali také výborné) grilážky... mňamky... a potom ešte praženicu s lečom, toto som nejedla už sto rokov... tak som sa dojedla a teraz to nafúknuté brucho... komu sa podarilo ešte takto "úžasne" zakončiť deň?

merynka13

caute baby :D tak sa chvalim,ze som aj v tychto neskutocnych teplotach dokazala zabehnut 30min :D a velmi mi pomohlo,ze som si pred odchodom namocila hlavu do studenej vody :D trosku hlupe,ale aspon ma to osviezovalo :D kym som ale dobehla domov, vlasy som mala uplne suche :D a PROBLEM!!!prestala som chudnut z brucha a zacala som z prs :( :( :( co s tym???

deni2

presne baby to sladké aj mna raz zabije :D ja som na tom závislá, bola som zvyknuta kazdy den si dat jednu cokoladu a ked som prisla pred 2 mesiacmi do anglicka tak som s tym uplne skoncila a boli to muky!!!! normálne závislacka zo mna bola, zaciatok bol tazky ale teraz uz len raz za cas ma prepadne chut na sladke a obcas sa neovladnem ale bojujem .)

sandysue01

horallka kludne by som sa k tebe pridala s tym jedalnickom :) inak mozno mas prave preto viac kg, lebo sportujes a svaly su tazsie ako tuk...
inak ten McDonald ma uplne ze rozosmial :D
ja mam tiez problem hlavne so sladkym a s pecivom :(

horallka

inak mam aj vypracovany jedalnicek co mam jest od osobneho trenera na 4 tyzdne, co som aj zaplatila :D len je to proste celkom hardcore...pripadne niekto kto by ho chcel so mnou drzat? ;)

horallka

Caute baby, hlavne Sasanka :)

rada by som sa k Vam pridala ak mozem :)
mam 24 rokov, 172 cm, 74 kg

cvicim 5 krat do tyzdna - spinning, pilates, fitdance ... niekedy aj dve hodiny denne napr spinning a pilates cize mam dost pevnu postavu, ale proste potrebujem dat dole 10 kg :[ jednoducho citim to na sebe aj ked clovek by na mna nepovedal ze som nejaka buchta :D

jediny moj problem je strava, ta je fakt zla, hlavne ficim na sladkostiach cize myslim ze mi staci upravit jedalnicek len si predstavte co som dnes zjedla:

ranajky: zemla, maslo, paprika, sunka, pohar acidka

potom som bola na spinningu a pilatesi

obed: mcdonald :D to ani snad nemusim komentovat ze? a mcflurry lentilkovy

po obede: mannerky citronove, chleba salam

dalsi olovrant: 2 nektarinky :D

jednoducho cele zle :) napriek tomu ze viem ako by mal zdravy jedalnicek vyzerat :) pootrebujem proste psychicku podporu a zajtra zacinam :D