Mastné vlasy

nara

ten žihlavový šampon mám tiež,trošku síce pomohol ae nieje to nič moc, citronové šampony tiež nejako nepomáhajú, zo suchého šamponu ma svrbí hlava, skúšala som z lekárne ten Capilan či ako sa volal, zozačiatku bolo dobre ae potom zasa nič, kondicionéry nepoužívam a neumývam si hlavu horúcou vodou... s tým citronom to je ako? má sa to opláchnuť či len tak nechať? , skúsim všetko lebo fakt ma nebaví vkuse si umývať hlavu, je to na nervy

Aďuš

Pred časom som mala podobný problém a pýtala som sa na to aj v lekárni a poradili mi, že najlepšie na mastné vlasy sú šampóny, ktoré obsahujú nejaké citrusy. A myslím, že je to naozaj dosť účinné :)

KissMe

pouzivam zihlavovy sampon- vsetci dobre viete kt. to je :) mam pocit akoby sa mi maz z vlasov "stiahol", kondicioner davam len na konceky, no aj tak je to to iste dokola :( neznasam kazdodenne umyvanie vlasov. Citron som tiez skusala a bezvysledne

blondula

ta citronova stava sa aj zmyva ci nie ? lebo nam tu na dvore lietaju osy ,nie ze vybehnem s nacitronovanou hlavou a ma budu osy nahanat :DDDDDD

Lyl

ahoj moja sestra má problém s mastnými vlasmi. ale začala si robiť masky je to vlastne len citronová štava, ktora ti mastnotu akoby vpije. Skus vyskušať :)

Mimka47

skús si po každom umytí vlasy prepláchnuť šalvijovým čajom alebo matovým čajom (cca pol litra). Mne to trochu pomohlo. Ja si umývam vlasy každý jeden deň. :D Alebo skús suchý šampón alebo sprej na odmastenie vlasov (dostaneš v drogérii). A kondicionér na vlasy (ak máš)nedávaj na pokožku hlavy aleba ešte viac nemastila. ďalej si hlavu neumývaj horúcou vodou a kozmetiku používaj určenu na mastné vlasy.

KissMe

Aj ja by som bola rada keby bol nejaky osvedceny recept :) ja si umyjem vlasy a na druhy den su mastne jak po tyzdni. Nechapem. :(