Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aké ste mali pocity, keď..

[zruseny20]

Inak toto mi pripomenulo jedneho experta, ktory tu tak davnejsie opisoval jeho prvy vizualny zazitok s realnym zenskym pohlavim a prirovnal to k naklepanemu masu alebo tak nejak.. normalny clovek to asi tiez nebude a dost by som sa urazila, byt dotycnou damou :-) A to si nemyslim, ze som jesitna..

Nech si uvedomi, ze jeho pohlavny organ moze posobit rovnako na tu slecnu.. a nepatri to medzi najvacsie nadhery tohto sveta..

Blondula

teraz som si spomenula,kedze som "vyrastala" v muzskom kolektive,ako jeden moj kamarat opisoval cely priebeh balenia,aky bol nadrzany...obchytkaval od vlasov az dosiel tam dole :D rozopol opasok a "nacrel" vlhkymi rukami do nohaviciek a potom to tam ostalo visiet v nejakej chlpatej baranici :DDDD hovoril,ze tam bolo tolko chlpov,ze sa mu tam zamotali prsty :DDD v tom momente mu ovisol a uz sa nepostavil :D ono to mozno neni vtipne po precitani,ale ked nam to hovoril cely zroneny a nadrzany ako kon....strasne sme sa na tom smiali :DDD

cimro

BuuuBuuu

Je to gay jak repa,mala si ho nohavičkami zaškrtiť!!
Jeminenku,siahnuť do nohavičiek...to je...to je ako siahnuť na živu vodu,začreš prstami a rozburiš more,kakružiš prštekom na pahorčeku a vybuchne sopka,zasunieš pršteky a spôsobiť el.vyboj citov a vášne!!!

civuško

Mal som badatelský pocit-pocit objavovania! No najkrajší pocit som mal,keď som jej prvý krát vylyzal klitoris a spravil ju,tiež vylyzanie jaskyňky ma prvý krát tak rozdráždilo,že mi ho pár krát pohonila a vystriekal som sa! Najslastnejší pocit pre muža je,keď má orgazmus vo vnutri vyginy a pri fajočke až do konca,keď má muž vystrek semena,slastné krče a žena mu ho ešte jazyčkom láska,oblizuje,vysaje posledne kvapôčky semena.. To je super!
Ak by si nezáväzne chcela,dáme stretko,som od NR.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.