Ide o rakovinu?

Príspevok v téme: Ide o rakovinu?
Tamara M

Chcem sa opýtať, či niekto zažil niečo podobné, ako ja. Trvá to už asi tri mesiace, stále po milovaní krvácam. Ide tu o rakovinu? Dnes som bola u lekárky a čakám na odpoveď...o10.dní sa dozviem pravdu,,ale ja to už tuším teraz a je mi z toho doplaču. Mám len 29, dve malé deti a nechce sa mi ešte zomrieť.......čakám diskrétne odpovede...nemusíte mi dávať nádeje a tak...ale rovno k veci, dakujem.......

mrkva321

laurina, inak lekari niekedy povedia pacientovi neuveritelne veci. poznam jednu mladu gastroenterologicku v blave a ta jedna s pacientami ako s odpadom.

Laurina22

Hviezda ale ano,standardne sa robi cytologia,ale je pomerne malo senzitivna ( 50% az 60%) a nezachyti ine, vzacnejsie typy rakoviny.

Onkomarkery nespominala vobec,taktiez uz ked ma lekarka podozrenie na rakovinu krcka,mala ju predbezne objednat na magneticku rezonanciu.A to si nevymyslam,taky postup bol aj u mojej matky.

Ona len napisala,ze jej lekarka povedala,ze to vyzera zle.To co je za postup?

ojka

Tamarka, tak sa predsa už konečne zaregistruj a budeš mať po probléme (:
a držím inak palce, nech všetky výsledky sú v pohode a dopadne to ok

Tamara M

Skôr ako pôjdem,tak ešte musím reagovať....
bežne si aj ja volám aké sú výsledky z cytologie,,,ale ked mám ešte k tomu iné problémy...tak je lepšie zájsť osobne...ak by boli potrebné nejaké lieky.
Iné vyšetrenia mi lekárka nerobila...že najprv chce vidieť cytologiu a potom sa uvidí, ako dalej...

hviezda01

laurina-akoze ti z cytologie nezistia,ci tam mas rakovinove bunky?ja som si doteraz myslela,ze hej...tak ako je to??

Laurina22

Ano Tamara,hlavne ja cakam na tvoje vysledky.

Z tej cytologie,z ktorej ti zistia,ci mas alebo nemas rakovinu.

Musis mat velmi schopnych lekarov,ked vedia len z cytologie zistit,ci mas alebo nemas rakovinu.

Mimochodom,ty musis byt jasnovidka,ja si za vysledky z cytologie volam,nejdem tam naslepo s tym,ze DNES urcite budu.

Nezabudni napisat,ako si dopadla,vsetko dobre prajem.