Dobrá červená farba na vlasy

Erzabeth

Ahojte ja nosim cervene vlasy uz dlho a farbi mi ich kadernicka farbami zn.BES...a pridava pigmenty a ked sa mi vymyje trocha tak dam farebnu masku na ozivenie farby a drzi dlho...

chrobacik

Ahojte
Potrebujem poradit ja mam svoje vlasty tmavohnede , a chcem si dat prefarbit na cerveno. Chyti mi farba, nebude to vyzerat hrozne?

iwus93

janka: aha to može byť tým lebo ja som menila potom farbu na ryšavu :D som experimentovala :D...ale teraz uvidím ako to bude po 4 farbení :) s červenou farbou sa cítim najlepšie

jankaaaaaaaaa

tiez som mala odfarbene vlasy ked som si dala cervenu. a pekne jednotne cervene vlasy, ktore sa za par dni nevymyli mi ostali az po takom stvrtom farbeni

iwus93

mne zase kamoška vravela že jej známa si dala od Garnier a že jej fakt dlho vydržala no možno ma inú kvalitu vlasov, ja som skúšala od Garnier rubínovočervenú aj tak sa mi vymyla...no uvidím asi budem experimentovať lebo fakt nevidím tu poriadnu farbu...
janka: no asi to bude tým, dúfam že druhý mesiac to bude lepšie

greenink

ivus: ja som tiez mala hnedu farbu( ako svoje vlasy)ale cim viac si farbim, tak tym mi ta farba lepsie chyta :) a mne to tiez pledne..hlavne teraz, ked farbu vytahuje slnko...sak skus ten Wellaton, ved pri cervenej nemas co az tak stratit :)

jankaaaaaaaaa

z odfarbenych vlasov sa strasne rychlo cervena vymyva. ale cervena sa sama o sebe rychlo vymyva, uz po tyzdni starti intenzitu. ja som vyskusala asi vsetky cervene odtiene co su u nas v drogeriach, okrem syoss a nenasla some ste ani jednu farbu co by dlho vydrzala. a navyse tie odtiene sa mi velmi nepacia co sa u nas na slovensku predavaju.
vsetky farby sa hrozne rychlo vymyvaju a stracaju na intenzite, hlavne teraz v lete..

iwus93

greening: ja som si dala Wellaton ohnivú červenú fakt krásna farba, ale už sa mi dosť vymyla, taká ryšavočervená ... ešte mi ostala polka farby tak si kúpim ešte 1 a uvidím či sa zase nezmyje
môže to byť tým že som šla z hnedej farby? musela som si ju odfarbiť a následne nafarbiť červenou