Bolset hlavy, malatnost...

Príspevok v téme: Bolset hlavy, malatnost...
ferdomravec

uz som sem raz pisal zemam velke zdravotne problemi ale mi kazali abi som otich problemoch napisal jake tosu. tak skusim len jeto strasne moc tak len volaco napisem skratke abi som neunavil lebo potom to nebude nigdo citat a mi nepomoze.
tak len skratke ked rano stanem s postele hned sa mi toci hlava musimsi zas lahnut aked potom stanem stale sa toci tak si sadnem a chvilu sedim. potom idem a setko ma boli nohi ruki cele telo len hlava nije. kedsa najem zas mije zle asi mito netravi dobre nevjem coto moze bit. idem na prechazku do dedini alebo susedom a kamaradom tam mi volaco daju jest tak nic je dobre ale ked dojdem potom domov a obedujem tak poobede zas mi je zle zemi netravi. taksi lahnem a hned sami toci hlava len cosi lahnem.tak zas stanem a si sadnem. ked uz zaspim asa zobudim zas ma zacne bolet hlava lenco stanem. a chrbat ma boli jak kebi som mal seknute ale nemam. a na pravej nohe odclenka dole mam taki pocit jakkebi som tu nohu odtjal ani nemal. zesi ju vobec necitim ale kedsa tam pichnem tak to citim len nohu si necitim ale to pichnutje ano. tak to nechapem coto moze bit. to mam uz dlho. a ked idem do kopca tak ani nevladzem a kedsom bol mali som vladal. a jeden den idem na zachod aj 5 razi a druhe dni ani celi tizden nejdem. a alkohol vobec nepijem a uz ani nefajcim ajked som predtim fajcil ale len trocha. pretim som robil jak murar som viuceni murar ale uz nemozem lebo mam velke zravotne problemi jemi stale zle len chvilu mi je dobre a zas mi je zle. doktor sa namna vikaslal povedal zemi nic nenasjel ale jasi mislim ze ani nehladal lebo len krv som dal a moc a tobolo setko tak uz nevjem comam robit som strasne nestasni takvas prosim opomoc ci vjete comi vlasne moze bit apreco mam take problemi dakujem vam!
este napisem ze bivam na dedine s mojov mamkov jasam a ona asom slobodni.seci tu maju internet lenja nije aleto nevadi lebo mozem knim ist len nije dlho lebo aj oni potrebuju. kazdi na chvilu ma pusti tak kedmi napisete mozem si to precitat prosim o vasu radu dakujem vam!

zuzankasom

Bolesti hlavy, únava, potíže s dýcháním? Jsou pryč!

Před 5 měsíci jsem
prodělala astmatický záchvat. Nasazené léky moc nezabíraly, tak jsem
musela užívat kortikoidové spreje na dýchání. V současné době, díky
pravidelnému užívání OK Alfy plus, OK Omegy plus a OK Tau plus jsem
úplně bez potíží a mám vysazeny spreje k dýchání i ostatní léky. Já i
moje 13letá dcera jsme trpěly bolestmi hlavy. Asi za 2 měsíce užívání OK
Alfy plus jsme úplně bez potíží. Navíc se necítím unavená jako dřív,
zvládnu více práce a nepřežívám "od kafe ke kafi". Naopak - dříve jsem
pila 3 velké hrnky denně, dnes mi stačí 1 malá káva. Je to příjemná
změna! ak chces objednat na -adresa odstránená-

uhlie

Asi mas problem s krvnym obehom. Hlava sa ti toci preto, ze sa nedokrvuje a nohy a ruky sa ti tiez nedokrvuju a preto su necitlive. Nemas nizky tlak? SKus vypit zopar kav, alenie zase moc naraz, ci sa ti to trochu nezlepsi.

ferdomravec

no ale tobi nebolo slusne ved ked moze tak pride urcite este nevibavil. somsa teraz porezal a musim drzat prst hore nastastje jeto lava ruka atosa richlo zahoji.

ferdomravec

jatu stale strazim kamaratovu mamu asom zistil zetu maju pokazene dvere dodomu taksom ich uz nastastje opravil a maju pokazene aj tje tukatka na pocitaci cosu tam pismena taksom to teras opravoval tjez abi mohli pisat ked budu potrebovat. leboto vipadavalo najskor jedno tukatko apotom aj dalsje zacali uz su nastastje opravene. nevjem co bisom este robil uz somtu dlho a nemam co robit a kamarat este neprisjel tak nemozem odist gvoli tomu zetu je jeho mama a ona nemoze bit sama ked jeuz stara.