Bolset hlavy, malatnost...

Príspevok v téme: Bolset hlavy, malatnost...
ferdomravec

uz som sem raz pisal zemam velke zdravotne problemi ale mi kazali abi som otich problemoch napisal jake tosu. tak skusim len jeto strasne moc tak len volaco napisem skratke abi som neunavil lebo potom to nebude nigdo citat a mi nepomoze.
tak len skratke ked rano stanem s postele hned sa mi toci hlava musimsi zas lahnut aked potom stanem stale sa toci tak si sadnem a chvilu sedim. potom idem a setko ma boli nohi ruki cele telo len hlava nije. kedsa najem zas mije zle asi mito netravi dobre nevjem coto moze bit. idem na prechazku do dedini alebo susedom a kamaradom tam mi volaco daju jest tak nic je dobre ale ked dojdem potom domov a obedujem tak poobede zas mi je zle zemi netravi. taksi lahnem a hned sami toci hlava len cosi lahnem.tak zas stanem a si sadnem. ked uz zaspim asa zobudim zas ma zacne bolet hlava lenco stanem. a chrbat ma boli jak kebi som mal seknute ale nemam. a na pravej nohe odclenka dole mam taki pocit jakkebi som tu nohu odtjal ani nemal. zesi ju vobec necitim ale kedsa tam pichnem tak to citim len nohu si necitim ale to pichnutje ano. tak to nechapem coto moze bit. to mam uz dlho. a ked idem do kopca tak ani nevladzem a kedsom bol mali som vladal. a jeden den idem na zachod aj 5 razi a druhe dni ani celi tizden nejdem. a alkohol vobec nepijem a uz ani nefajcim ajked som predtim fajcil ale len trocha. pretim som robil jak murar som viuceni murar ale uz nemozem lebo mam velke zravotne problemi jemi stale zle len chvilu mi je dobre a zas mi je zle. doktor sa namna vikaslal povedal zemi nic nenasjel ale jasi mislim ze ani nehladal lebo len krv som dal a moc a tobolo setko tak uz nevjem comam robit som strasne nestasni takvas prosim opomoc ci vjete comi vlasne moze bit apreco mam take problemi dakujem vam!
este napisem ze bivam na dedine s mojov mamkov jasam a ona asom slobodni.seci tu maju internet lenja nije aleto nevadi lebo mozem knim ist len nije dlho lebo aj oni potrebuju. kazdi na chvilu ma pusti tak kedmi napisete mozem si to precitat prosim o vasu radu dakujem vam!

Deaa

keď som videla tie chyby v prvých vetách, tak sa to nechystám ani dočítať, to sa nedá... čiže ani neviem čo ti je

ferdomravec

tpch jasom pisal ze ma hlava boli ked poobede spim a stanem a nije ze ma nigdi neboli. len ti musi ripat to je jasne. pomoct neces len ripat do kazdeho. aked mi tuto temu zabiju tak je to gvoli tebe.

ferdomravec

tpch ti hned ripes to je jasne.
a ja gramatiku nevjem tak jak setki studuvane zeni ale to nevadi zdravje je dolezitejsje jak gramatika a gdo ce ten pomoze len gdo nece ten nepomoze a vihovara sa na gramatiku. gdo macit k cloveku tak nekuka na gramatiku.

Markus8080

Najprv sa nauč pravopis potom ti možno pomôžeme. Lebo prepáč ale nedá sa to čítať v 1/3 som to prestal čítať.