nevera - čo robiť

Príspevok v téme: nevera - čo robiť
trojka333

Prosím pomôžte mi...pred pár dňami som zistila, že ma manžel podvádza už nejaký ten čas. Tušila som niečo, ale nikdy som si nemyslela, že mi toto urobí. Máme tri detičky, nechem im mojím rozhodnutím ublížiť....pripadá mi to ako nejaký začarovaný kruh, z ktorého neviem ako von. Lebo keby som neodpustila a rozviedla sa, tak deti trpia, majú ho veľmi radi. Ak by som zostala a snažila sa zabudnúť, tak by som mu už asi nikdy nedokázala veriť...som z toho zúfalá pomôžte mi...svojimi radami alebo skúsenosťami

natusa42

trojka
dobre si sa rozhodla,ved mas este moznost si najst niekoho normalenho ..a ked nepreukazal lutost,tak nech ide priamociaro do pekla ..aj dalej ak sa da,vobec ta nelubi,ani len nema rad,a co je najhorsie nema k tebe ani tu najmensiu slusnost a uctu ..taky nech ide do ...

trojka333

natuša42 - áno je to definitívne, ja ho viacej nechcem, ete pred 2 týždňami som si myslela, že budem schopná odpustiť, ale po jeho priznaní a žiadnej ľútosti alebo ospravedlnení,som sa rozhodla, že to nemá význam, a že to vlastne ani nechcem - viem, že to bude ťažké hlavne pofin stránke, ale mám okolo seba ľudí, ktorým na nás záleží, takže nie som odkázaná na ňom - na chudákovi. Je to presne ako ste písali predtým, že :

Kto si neváži čo má - príde o všetko
a ešte ma poháňala myšlienka, že:
Ak ti hádžu polená pod nohy, zober ich a zakúr s nimi...aj vďaka tomu mám odvahu na to čo sa chystám urobiť. Boh je so mnou - vie čo som prežívala, ako trpím...

natusa42

trojka tak si sa teda rozhodla rozviest sa s nim definitivne,ci ?odkial si nabrala odvahu ...?
ale krasomil to vazne krasne napisal ..to s tymi pudmi a charakterom :)
a je to tak ..

trojka333

pekne si napísal krasomil, ale čo s tým?
ja ho už neľúbim, naspäť ho nechcem, nech si ho bere kto chce...chcem to skončiť, aký je postup??? ked on nechce odísť?

Krasomil

Tohle je hrozně těžká situace. Dneska je prostě taková doba, je strašně málo zásadových chlapů, jejichž zásady přebijí pudy. Tak jako je ženská pudově naprogramovaná, že hledá toho nejlepšího partnera,který ji zajistí, postará se o ni a její případné děti, což dneska vidíme na každém kroku, tak chlap má naopak zakomponované to, že má své semeno roznášet do co nejvíce partnerek. Proto ženská většinou podvádí, když jí ve vztahu něco chybí, kdež to chlap může svou ženu naplno milovat a být naprosto spokojený, ale přesto nemá problém mít milenku nebo milenky. A teď záleží na tom, jestli vyhraje charakter nebo pudy, to je každého boj. Ale vím, že vy ženy to máte v tomhle složitější, ohledně nevěry partnera.

trojka333

No popravde som trošku dúfala, že bude natoľko chlap, že naberie odvahu a potom ako mi povedal, že on potrebuje zmenu a nechce sa v tomto vzťahu viacej trápiť, že povie že odchádza...v toto som teda dúfala,
v tom mi to neuľahčuje a je to zas na mne....iba na mne

tatataaa

ukonči to... on si myslí že moze mat dve zeny naraz??? musi sa vediet rozhodnut a ked nevie tak to ukonci, lebo sa budes len trapit.detom mozno bude chybat, ale keby ste spolu ostali, aj tak by citili napätie medzi vami, zazili by hadky, plac, mozno aj krik a vyhrazky, alebo bitky...
pochadzam z rozvedenj rodiny a zo zaciatku som aj mamu za to obvinovala, ze sa rozviedla, ale cim som starsia, vela veci som pochopila a teraz som rada ze som s mojim ocom zila len 5 rokov od svojho narodenia.