nevera - čo robiť

Príspevok v téme: nevera - čo robiť
trojka333

Prosím pomôžte mi...pred pár dňami som zistila, že ma manžel podvádza už nejaký ten čas. Tušila som niečo, ale nikdy som si nemyslela, že mi toto urobí. Máme tri detičky, nechem im mojím rozhodnutím ublížiť....pripadá mi to ako nejaký začarovaný kruh, z ktorého neviem ako von. Lebo keby som neodpustila a rozviedla sa, tak deti trpia, majú ho veľmi radi. Ak by som zostala a snažila sa zabudnúť, tak by som mu už asi nikdy nedokázala veriť...som z toho zúfalá pomôžte mi...svojimi radami alebo skúsenosťami

Harper

Viem ze sex mu uz nedovolim. Tak uvidim dokedy ho to bude bavit. Zase ja som mu toho tiez dost vyviedla ked ma nastval. Pol roka som ho prezvanala z ineho cisla (aby si o mne nemyslel ze som SISI :-), ze ho furt prezvanam) a toto cislo nepoznal. Nejako po roku sme si zacala pisat a prehnala som ho do ineho mesta ze sa stretneme. A robila som mu nervy, ze som jeho zeny kamaratka a jeho zena chcela zistit ci je schopny jej byt neverny a ze jej vsetko poviem. A on nemal zabrany napriek tomu si s nou zacat! Ani to mu nevadilo, myslel si, ze to nanu uhra nejako a ze ona jeho zene nic nepovie. A potom 3 tyzdne trpol doma co bude ked sa jeho zena vrati z rakuska lebo tam robila. A po pol dalsieho roku som sa mu priznala ze to som bola ja, tak to ma isiel zabit :-) Od zlosti hodil telefon o stenu aj ho rozbil. A o dva dni na to dosiel za mnou, myslela som si ze mi aspon nieco povie a ON NIC! Povedal milacik spapkam ta, dal mi pusu a bolo :-D A ked sa mi vyhrazal po tom co som volala s jeho zenou, lebo ona zo mna vsetko vytahovala a on bol nahnevany ze som jej toho tolko povedala o nom vsetko co viem, tak som mu povedala ze ho vycapim v jeho dedine holeho na autobusovu zastavku a bol ticho :-D A vsetko sme si odpustili a dnes len spominame :-)

Laurina22

Zobud sa.Neberie ta,ze ho lubis,z toho si robi akurat tak srandu a caka,kedy mu zas roztiahnes nohy do polohy VITAJTE.Ja sa vobec necudujem tym chlapom,ze robia to co robia,kedze im to my zeny dovolime a spamatame sa,ked je uz neskoro.

Harper

No dovol ja som nadrzana nikdy nebola, dokonca sme prvy rok ani nesexovali lebo som bola panna. A on ma berie normalne ze ho lubim strasne. Ale uz som mu povedala ze sex uz nebude a suhlasil s tym. Fakt neviem o co mu ide. Asi ma ma rad vsak preco ine by ma chcel vidiet bez sexu a inych vyhod. Aj mi robi sofera ked mi nejde autobus hodi ma domov 50 km...Co ja viem, on je taky nadrzany, ze mu staci ma vidiet a si to doma v noci robi ked ho zena nechce :-D Ja tomu chapem ked to pisem tiez by som na to odpisala to iste ze som blba a jemu ide o sex ale ked to zijem je to ine...Nastastie tym aky bol na mna hnusny som sa aj odlubila :-D Dnes bez neho prezijem. Ale zase musim povedat ze ma aj podrzi v tazkych chvilach ked placem alebo som smutna...Tak ma vypocuje a poradi, polutuje. Nie je taky zly. No jeho zena to s nim tiez nema lahke, ale zase je zodpovedny zarobi dost, o deti sa stara. Zle jej nerobi, nebije ju. Kazdy chlap je nejak udereny :-D Jeden podvadza, dalsi mlati zenu, dalsi penaze neda... Treba vykaslat na nich :-)

Laurina22

Mal kopu mileniek...a tebe nevadi,ze si jedna z nich?Jedna z tych kuriev na zavolanie?Zavolam,napisem sms a ona pride,soplanda nadrzana?Co myslis,ako ta on bral a berie?

A nehovorim ti to v zlom,pretoze som zazila to iste.

Tebe je luto mu povedat,nech ta neotravuje?Moja zlata,posli ho do prdele este skor,nez to skonci este horsie nez to dopadlo.

Harper

Baby, ja nic neriesim, nevyhladavam ho. Ked zavola tak zdvihnem, to je cele. Povie mi co ma nove, ale uz nie som ani zalubena. Mam ho rada a zda s ami krute mu povedat uz mi nikdy nevolaj, sice som to uz raz urobila, ale aj tak neposlucha. Ak zmenim cislo, on je schopny ist ku mne domov... Momentalne je mi to jedno. Som z toho vonku. Mam priatela, ktory mi vyhovuje, aj ked to nie je velka laska z mojej strany, ale on ma lubi a nechcem mu ublizovat. Ani jeho zene nie. Ked zavola tak sa porozpravame, ked vyjde cas raz za pol roka stretneme, neriesim to. Su aj horsie veci. Ked jeho dcera zomrela a povedal, ze koniec ja som sice plakala nonstop tyzden, az ma oci uz boleli, a púotom este cely ten cas som plakala aj ked uz nie cele dni, ale neozyvala som sa mu vobec. Vzdy to inicioval on, lebo si ma vycvicil na to, aby som mu nevolala aby na to jeho zena nedosla ze niekoho ma... To ze si nechal v mobile moje stare sms a ona ich nasla za to uz ja nemozem. Navyse na zaciatku som sa ho pytala ci nie je zenaty ked mi poslal fotku z kupelne a mal tam zensku kozmetiku, este mi vynadal, ze som paranoidna ze to je jeho a sestrine. A jeho zena plakala ked este aj deti zaprel. A ja som plakala ze ma klamal a vyuzil a ja som ho tak velmi milovala... Geekygil a Laurina, ste strasne mudre chodte do p...olitiky :-D. Mne je to fuk, rodinu nerozbijam, on ma kontaktuje tak si ju rozbija sam. A okrem toho predomnou mal mileniek uz za tie roky kopu...Este nakoniec ja budem ta zla, co on zhana cely cas, a mozno este aj mna podvadza, aj ked teda ja s nim nesexujem. Ja tiez nechcem prist o moj vztah, tak sa spravam podla toho. Ked som si nasla tohto priatela tak sa isiel zbesnit a stale mi volal 5x denne len aby ma on nechal... Tak neviem kto komu nici vztahy.