NESKUSENY

Príspevok v téme: NESKUSENY
denisss

Ludia je mi to strasne trapne ale musim sa s niekym poradit.Ja a moja priatelka sme v sexe este uplne neskuseny.Obaja mame 18 rokov.No a minule sme len tak skusali ze ako sa dava kondom a nevieme ci bolo ok ze hore sa vytvorila taka bublina z rezervoaru.Je to ok alebo sme ho mali drzat straceny ked sme ho nasadzovali.Sex sme radsej neskusili lebo sme sa bali ze praskne ked tam bola ta bublinka no a este ma zaujima ci ked si ho davam tak mam stiahnut predkozku alebo nie.Inak ked som si ho daval tak som ho nan ledva narval.Sme si najskor mysleli ze mi je tenky no ale ta asi ma byt taky tesny ne?Ludia radte a nesmejte sa nam prosim ;-(
A inak poradte nam aka znacka a aky kondom je naj.Tie extra lubrikovane su dobre?Plni to ucel lubrikacneho gelu?

ornella

denisss,vzduch by tam nemal byt,lebo ako sa vytlaci,ked tam pojde ejak..? musis to drzat stlacene na konci prstami a tak navliect.potom sa to naplni semenom, vzduch by to vytlacal.

denisss

No ja viem ze tam ma byt priestor ale taky nafuknuty ze vyzera ze by hned mal prasknut?Nema to byt makke?Ten rezervoar?ALe take napucane?

denisss

Abeceda mi nechceme anal len klasicky sex tak som chcel vediet ci ten extra lubrikovany nahradi lubrikacny gel.A este ze jake su najlepsie a najspolahlivejsie kondomy.

abeceda

ja som zena, na taketo rady by sa asi hodil lepsie chlap, ale musi tam byt priestor - preto sa to pri nasadzovaní drzi za ten špic, pretoze do toho priestoru ide ejak...

denisss

Ornella navliekal som ho az ked bol trdy jak beton.A co za problem potom bol?teraz neviem ci narazas na tu vzduchovu bublinku alebo na co?

denisss

Ja viem ze tam je navod ale ma tam byt ta bublinka?A mal som aj ine otazky tak skus aj na tie ostatne odpovedat prosim>Navod mi neda to co osobne skusenosti vas ktory uz viete ako na to.

ornella

abeceda,ja nie som decko. som este starsia ako denisss,ale doteraz ma tieto veci nezaujimali.preto by som rada niekde zacat zbierat infosky,aby som bola potom pripravena. este som ich nekupovala...ved naco,ale ak odpoviete denisssovi,tak sa poucim.denisss,a ty si ho navliekal este pred stoporenim??tak to potom bol problem.

abeceda

a s tou lubrikaciou mas skoro pravdu. cim viac lubrikovany, tym viac ,,klzkejsi". Ale nie dost na anal, na to su specialne (aj kvoli pevnosti)