Som tehotna a nezamestnana. A co teraz?

Príspevok v téme: Som tehotna a nezamestnana. A co teraz?
veron25

Ahojte dnes som zistila ze som tehotna podla dvoch testov. Nie je to az take prekvapenie lebo som to jednak tusila a ajednak sme sa priatelom az tak nebranili.... V juni som skoncila VS a teraz som nezamestnana, hladala som si pracu ale tak na tu uz mozem pravdepodobne zabudnut :) Chcem sa spytat ci mi viete poradit ako najlepsie sa da vykluckovat v pravnych veciach aby som mala narok aspon na nejake prispevky. Ci ma pre mna zmysel sa este zamestnat, lebo mam jednu ponuku ktoru by som mohla pracovat aj s domu, ved bezne zeny pracuju do 8 mesiaca. Ak mate skusenosti prosim poradte mi lebo s priatelom na tom financne niesme najlepsie takze aj par eur navyse nam urcite pomoze....

monca1988

ahoj
ja som tiež mamička na materskej a tiež som otehotnela (obdobne - sme sa tomu nebránili :) ) po VŠ

môžem ti poradiť, .........ak si ešte v 2 mesiaci tak sa ozvi, viem, ako si môžeš zvýšiť materskú - ja som to nevedela, - nevedomosť neospravedlňuje, a preto ti chcem poradiť, a ak budeš chcieť, môžem ti poradiť s robotkou na doma - ja tiež to robím, a som spokojná (môžeš sa ku mne pridať, ak budeš chcieť :) ozvi sa mi na e-mail ahoj

xy:)

laurina, ja tvrdim, ze studentka-matka je odkazana na pomoc ostatnych, preto xy dievcat nerodi, ked studuje. ja v tom vyhody naozaj nevidim. to sa tu snazim povedat.
Maoam, moje slova.