Boli ma srdce

simka111

neviem ako mam opisať tento problem, ale posnažim sa čo najviac zrozumiteľne...
niekedy, hlavne ked mam za sebou stresujuce obdobie mam taky zvláštny pocit pri srdci, aboby mi skakalo srdce, mam pocit akoby mi niekto položil na hrudnik magnet a srdce sa na neho prilepilo a vratilo sa naspät, pri tom sa zo mnou trocha mota a celkovo mi je blbo, napr. zima.. ked beriem magnezium alebo pijem medovku tak je všetko v pohode.. dufam že to nieje nič vážne :(

pavol

ahojte vsetci ja mam 17 rokov asik pred 7-8 mesiacmi som prestal sportovat myslim na bycikli a tak lebo som spoznal dievca ktore milujem ale zacali sme si uzivat a po case sme si uzivali dost casto lebo sa nam to zapacilo uz skoro dve mesiace som slaby a asi 2-3 tyzdne ma picha srdce no teraz ma picha uz aj ked pohnem z lavou rukou a pichne ma aj v ruke niekedy som dost vysoky 183cm rychlo som vyrastol a mam krivu chrbticu ktora ma tiez boli napriklad ked zazyvam pichne ma pri a pod srdcom rano ked vstaem a idem do skoly je mi na odpadnutie a zo skoly ked sa vratim som uplne malatny slaby a srdce ma picha castejsie picha ma aj v zadu na chrbte pod lopatkou praskaju mi klby a mam rychly tep asik 89 oderou za minutu ale v pokoji a v kuse som unaveny a slaby chce sa mi spat bol som na internom a doktor mi povedal ze som presexovany a vsak ja si myslim ze som uz dost odychoval a ze by mi malo byt lebsie co nie je a este aj niekedy rano kde vstanem a den pred tim som sa nejako dost unavil to uz staci aby som povysavala dom mam aj len rano hnacku prosim vaas velmi vas prosim odpiste skuste mi poradit uz som s toho aj nervozny a teraz mam aj zo skoly stres ale hlavne je to ta vyčerpanost zo sexu viem to pretoze to citim ale uz asi 3 tyzdne som nesexoval dakujem vaam velmi pekne z pozdravom pali z kosic

adus

mna pichavalo "srdce" v pokoji, hlavne vecer. trpela som tym dlhe roky. obvodna mi dala nejake lieky, ze to moze byt srdcova neuroza, lebo ekg bolo v poriadku. nepomohli, len sa mi chcvelo od nich spat. po rokoch som sa zacala liecit na stitnu zlazu. endokrinologicka mi predpisala egilok na busenie srdca. odvtedy prestali aj tie bolesti pri srdci.

m janík

pichanie pri srdci býva spôsobené špatnou funkciou sleziny-napichnutím dvoch bodov na dráhe sleziny,pichanie pretane-akupunktúra

didi

Chcem sa poradiť. Strašne som zachrípnutá, nemám hlas už niekoľko dní. Je to strašne zle, aj sa vyjadrovať v práci. Pomožte mi, už som skúšala kloktať aj slanú vodu a nič