gyn. vyš.- čo vadi, čo by ste chceli,

doc

to lea6
v Galante neviem ale neďaleko sú Nové zámky, aj Trnava kde pracujú urogynekologické ambulancie a nebolo by od veci ísť na urodynamiku aby sa presne určila diagnoza a následná liečba
ak to bude len stresová inkontinencia tak bude treba liečbu tabletkami

doc

to danny
neviem aké boli ostatné súvislosti veľkosť krvácania, či bola placenta celá alebo bol kúsok odlúčený.
Každopádne sa musí placenta odstrániť a niekedy sa dokonca musí aj vybrať maternica. všetko záleží na viacerých okolnostiach.
väčšinou sa to robí v umrtvení ale ak je krvacanie a anesteziolog je zrovna pri inom operačnom zákroku tak sa to MUSÍ urobit bez uspania. Nedá sa čakať.
bolesti v podbrušku s tým vôbec nemusia mať súvis. Kedy sú ? myslím vo vzťahu k menzes.

danny

min a potom prejde sory omylom som to uz poslala nedokoncene tak ak mozes prosim ta napis mi zaujima ma to ci postupovala doktorka spravne a vsetko okolo dik

danny

ahoj doc. chcela by som sa spytat ohladom mojho porodu ktory bol pred rokom.porod babatka som zvladla bez problemov, no horsie bolo s placentou ta sa totiz neodlupila od maternice a doktorka ju zacala po kuskoch "trhat"kliestami nebola som v narkoze ani lokalne umrtvenie myslela som ze zomriem, no prezila som.neprekonla som ziadny potrat na co sa ma doktorka pytala lebo vraj sa to zvakne stat po tom.vraj takyto pripad uz strasne dlho nemala. no moje otazky su,preco sa to vlastne stava?a je pravdepodobnost ze to budem mat aj s druhym babom takto?a nemala by som byt pod narkozou pri tom zakroku?je to neskutocna bolest.a tiez od porodu vlastne mavam problemy s bolestami v podbrusku bola som na vysetrenie vraj je vsetko vporiadku, no obcas mavam pocit ze mi chce vystrelit brucho, niekedy ma tam tak pichne ze sa nemozem pohnut trva to asi 10

janka

doc.
prosím ža a v prípade,že sa jedná o bartol. cystu,kde presne sa dá nahmatať? Môže je žena cítiť aj pod konečníkom?

jaja

Mozem sa nieco spytat?
mam taky problem.Mam normalne menstruaciu a sa mi to uz 3. krat stalo,ze krvacm len trosilinku...no kuusocek vaic ako trosilinku aj medzi menstruaciami...ale stupnuje sa to..najprv mi to trvalo len par dni...potom dva tyzden a teraz uz 3. tazden...asi by som mala ist ku gynekologovi ze?
a co mi bude robit?