gyn. vyš.- čo vadi, čo by ste chceli,

sannz

doc
Ake su ine formy antikoncepcie okrem hormonalnych?Zaujimaju ma hlavne chemicke.Existuju aj ine pripravky ako Pharmatex?A co ich spolahlivost?

amazonka

Ďobrý deň, nahmatala som si hrčku okolo vchodu do pošvy na pravej strane, je veľkosti asi ako čerešna, neboli. Ale začina sa mi robiť aj na ľavej strane a ta boli, može to byť vážne?

januš

ahojte,uz roky mam problemy s vytokmi a tak sa bojim ci sa mi nevytvorlili zrasty.chcela by som vediet ci sa nejako prejavuju...bolest alebo nieco co by naznacovalo ze tam su.Asi sa nedaju zistit ultrazvukom alebo pri klasickej prehliadke,vsak? Dietatko este nejdem mat lebo mam len 19 ale chcela by som vediet na com som a hlavne nechcem nic zanedbat.

danny

ahoj akurat som tu pisala v inej teme ze mam taky "problem" zacalo to po porode predtym som to nemala,teda po sexe mi vychadza akoby vzduch z vaginy, je to smiesne ale znie to ako prd s prepacenim,je to akoby ma napumpoval, je to normalne alebo to moze byt problem?

doc

tom kaťušik
bolesť pri styku vôbec nemusí súvisieť s mykozou
treba gynekologovi povedať že ťa to bolí pri styku

doc

to meeeda
bez vyšetrenia a odberov krvi nenápíšem ani makké F.
P.S.
hocijatá antikoncepcia je milon krát lepšia ako interupcia.
Pokiaľ mi je známe tak z lekárov /vo všeobecnosti/sú proti antikoncepcii len niektorí ktorých cirkev toto neodobrila a ktorí si stale myslia že antikoncepcia je potratová.