gyn. vyš.- čo vadi, čo by ste chceli,

doc

to lenush
najskôr po 6 mesiacoch od podpísania dohody treba navštíviť nového gynekologa tam podpísať dohodu a nový gynekolog si vyžiada dokumentáciu od predchádzajúceho

meeeda

to doc
odporcovia antikoncepcie su aj medzi lekarmi, staci ak im nejde len o farmaceuticky biznis. Ty by si svoju dceru nechal to uzivat roky a tak predpisane ako to zvacsa byva - bez krvi na blind a pokusne skusat ktora sadne? No ja nie.Pecen je skusana uz dost tym svonstvom co dnes obsahuje strava ci ine lieky, nehovoriac o inych negativach

veronika16

mam taky isty problem:(....ale stale mam zapaly:(a nepaci sa mi ze sa na to doktor pozrie ako na normalnu vec, aj ked teraz uz viem ze to nemam len ja...kym som si neprecitala tieto stranky dost som sa hambila....mam este jeden problem moj gynekolog je daleko a zapal je stale silnejsi neviem kedy tam budem moct zajst co nejskor...bolo by to velmi vazne ak by som pockala este taky tyzden? teraz mam tazke obdobie v skole...ake by to mohlo mat nasledky? a co by som mohla popytat na predpisanie okrem tych cipkov? lebo mam pocit ze je to na nic, dakujem.

kaťušik

dobrý den,chcem sa opytat:uz aspon 4 roky mam problem s mykozou.Lekár mi predpiše vaginalne tablety,vsetky ich vyberiem, 2 dni je vsetko ok a potom sa zasa niekde nachladim.Len neviem kde keď je leto :D používam lactacid, umyvam sa aj periem pradlo s detskym mydlom,snazim sa nenosit rifle,tak neviem preco sa mi to stale vracia.Vlastne ani necitim ze to tam mam,neboli to,moja starost je v tom,ze pri pohlavnom styku ma to hrozne boli.Uz cele 4 roky! prosim poradte

izka

to doc
ISOPRINOSINE-da sa prosim vas tymto liekom zbavit aj HPV virusov a to vseobecne -teda vsetkych podtypov? aj tych s vysokym riskom a onkogenych pokial este teda nesposobili rakovinu? prosim o odpoved.dakujem pekne

doc

to janka
cez net to nevyriešime ale chcelo by to podľa mňa aj gastroenterologické vyšetrenie
tán žlaza nebola to bartolinka ?