Zlyhala som! ?

Príspevok v téme: Zlyhala som! ?
KatrinSofia

Mám pocit, že som k ničomu, že som totálne zlyhala...30tka za dverami, nepodarilo sa mi spraviť si VŠ, ako som to plánovala, mám prácu, kde sa to nedá vydržať a nedarí sa mi nájsť si niečo lepšie, chcela by som vlastnú rodinu, domácnosť - aj v tomto som úplne mimo....Nič, z toho, čo by som chcela, sa mi nedarí naplniť....stále skúšam, vymýšľam ako a stále zlyhávam....už mám strach sa do niečoho nového púšťať, lebo sa bojím ďalšieho neúspechu...
Som úplne neschopná, k ničomu....unavená zo života :(

[zruseny1]

vidíš..lenže ty sa ma už ani nedúfaš a práve to môže byť chyba..možno si to dobré od seba odháňaš..čo ak na tých pohovoroch pôsobíš zúfalo - "veď aj tak ma nevezmú" a iba to je celý problém?
nabudúce choď s pocitom- tak teraz im to nandám!!!
možno nepotrebuješ už žiadne kurzy, ani zvyšovanie kvalifikácie, určite si šikovná... iba skús ísť do toho s väčšou chuťou... zapri sa, ja viem, je to ťažké, sama som dlho dlho hľadala a aj to iba brigádu, a už som si tak pomaly zúfala, ale na žiadnom pohovore som nedala najavo, že to skúšam po ixtý raz... musíš si viac veriť

sweater

Karinsofia citujem : Aký zmysel má život ženy, keď nemám vlastnú rodinu, deti.... Navyše je ešte aj odkázaná na svojich rodičov, lebo svojou prácou sa nedokáže uživiť? nato si musis odpovedat sama, kazdi tuzi dosiahnut, mat, robit v zivote nieco ine, najprv sa uisti ci to je to prave co chces a ked mas pocit ze sa ti nedari, nesil to, dalej sa snaz, uzivaj si co ti zivot ponuka, vyuzi kazdu prilezitost, a raz sa mozno dopracujes k svojim zivotnym cielom :-), nezen sa za niecim bez toho aby si popri tom ten zivot vdychovala plnymi duskami :), zelam vela stastia

KatrinSofia

Inkognito
Možno sa málo snažím...2 roky chodím po pohovoroch, aby som našla novú prácu, robím si kurzy, aby som si zvýšila kvalifikáciu...a stále stojím na mieste...už som z toho unavená...

KatrinSofia

jajka001
Ja viem, že je veľa vecí, za ktoré by som mala byť vďačná...aj som....ale je toho veľa, v čom som zlyhala.....ja to neberiem ako životné povinnosti, ale ako veci, ktoré by som chcela...
Aký zmysel má život ženy, keď nemám vlastnú rodinu, deti.... Navyše je ešte aj odkázaná na svojich rodičov, lebo svojou prácou sa nedokáže uživiť?

[zruseny1]

nezlyhala si..iba sa málo snažíš..ak prelomíš ten neúspech, ako to ty nazývaš, tak ťa to naštartuje :)
a mohlo by to byť horšie v prípade že by si vôbec žiadnu prácu nemala

jajka001

ale mas pracu, co je celkom pozitivne v dnesnej doba
nie si neschopna, len preto ze sa nedari splnit si sny - ci skor zivotne povinnosti (škola, kariera, rodina) , ved tvoj zivot nemusi byt nalinajkovany ako tie ostatne