P90x trening. Kto ma skusenosti?

scalper

mam odcvicenych prvych 90 dni lean (schudol som asi 15kil) mal som 88 a mam 73, 183cm. teraz cvicim treti tyzden classic a svaly idu pomaly hore. Ako som zacal cvicit classic som si kupil aj protein. Ak by niekto mal otazku, rad zodpoviem :) scalper7(zavinac)gmail.com

lulinka01

Ahojte, ja som taktiez nenasla tie videa na ulozto. Môžete mi niekto poradiť kde to stiahnem, alebo mi to poslat na lucy.beles@gmail.com
dakujem velmi pekne.

elinkaaa

Chod na www.ulozto.sk a tam zadaj P90X ...a stahuj videa ...nazvy jednotlivzch cviceni najdes na oficialnej stranke ....myslim ze jednoduchcie to nemoze byt .....a mas navyber aj s roznych formatov .....odporucam lajknute ak ked su vacsie ....

andyka393

Ahojte našiel by sa tu niekto ochotný, kto by mi poslal videjká na cviečenie P90x nakoľko mne to neide stiahnuť :/ Budem veľmi vďačná.

e-mail: andyka393@gmail.com

Palino--

niesom si istý .. ale som tu asi jediný kto by vám vedel poradiť s plánom , zo stravou atď :) . ak by ste mali záujem .. som na Facebooku: Palinoo Denimec Zubak ,, alebo e-mail: XMDAN@azet.sk .. môžte mi písať .. rad vám odpoviem :) .. nebudem to písať tu .. lebo asi ma každý iné otázky .. každemu odpoviem na je otázku rád :) ja to cvičím už 4 mesiace .. a som s tým spokojný :)