P90x trening. Kto ma skusenosti?

janka.mala

Ahojte, pocula som o treningu P90X, mate s nim skusenosti ? prosim poradte mi odkial by som mi ho mohla stiahnut alebo ak ho mate pomozte aj mne dat dole tie hrozne kila a poslite mi ho na mail . vopred dakujem janka.Mala@centrum.sk

Nela41

Toto cvičenie rozhodne nie je pre začiatočníkov. Začiatočníkom odporúčam skôr Jillian Michaels písala som o nej už v iných témach. Ale inak super program

Herečko

Ahojte :) súrne potrebujem Vašu pomoc. Mám 17 rokov, športujem, neprejedám sa, teda aspoň myslím... a stále som tučná. Každý hovorí , že nie ... mám 169 cm a 68kg a citím sa zle celkovo niesom veľmi veľká, ale mám strašne veľké brucho, chcela by som schudnúť a pri tom nabrať svaly. Vedel by mi niekto niečo poradiť? Diéty mi nejako nepomáhajú. chodím do posilky a stále nič... p90x som chcela vyskúšať lenže na to asi nebudem mať moc času. plss help me :) ďakujem

sandra.st

ahojte chcela by som to zacat cvcit. bola by som rada ak by mi niekdo mohol poslat materialy ak dake zohnal :)
sandra.st@azet.sk

miselka007

Ahojte ja som toto cvicila cely november a bolo to super, tyzdenne mi islo jedno kilo dolu.Bol to niekedy aj zaberak ale dalo sa a cvicila som verziu Lean na chudnutie.Po mesiaci som bohuzial musela skoncit lebo som mala zranenie nohy ktore ma brzdilo v cviceni.Ale mozem len odporucit :) Popri tom som pila aj drink Ultra Loss Shake pre zeny.Vela stastia :)

balamuta

caute, chcem to zacat cvicit., kto ma s tym nejaku skusenost, alebo kto to teraz cvici? moze sa mi ozvat na taoskar@azet.sk., popiseme