Naj kamarátka

Príspevok v téme: Naj kamarátka
SkaredaBetty

Moja naj kamarátka je uplne dokonalá ! Každý ju má radšej ako mňa .. je proste krásna, štíhla, vtipná a všetci ju maju radi. Ja tiež ...je velmi super ale niekedy sa citim byt odstrčená. navyše nenávidim ked sa kamaráti s ludmi, ktorých poznám iba ja a potom zrazu maju oni radšej ju :( Bola som už 3 x v jednom tábore a ona tam chce isť tiež .. ale ja nechcem aby išla, preotže si ju tak všetci oblubia a zas to bude iba o nej :/// ja neviem šibe mi ?? čo mam robiť ? :(((((

Jooe Ker

jajka001 a ty si ziarliva a zavistliva?
Betty
preco si myslis ,ze ona je viec ako ty ? ved nesmies dovolit ,aby sa na teba nalepilo nieco co pochybuje o tvojom ja
ver si

jajka001_

nie je tazke mat rad niekoho kto je mily, prijemny, pekny, pozitivne naladeny
ved aj ty ju mas rada, preco ti vadi lebo ju maju radi aj ini? lebo ziarlis a zavidis. skus byt tiez milsia a veselsia a dopraj jej ze ju maju radi za to ze je aka je

sweater

treba si proste uvedomit ze niektori su ´lepsi´ ako druhi, a nic s tym nemozes robit.. naco mas potrebu byt stredobodom pozornosti? nestaci ze si proste oblubena? preco vsetci chcu byt ti ´naj´?

kokaaa

uuuplne viem ako sa citis poznam to velmi dobree... :) moja naj kamaratka ma stale dobru naladu a je vtipnaa ukecana a vseci ju maju radi.. ja som dost naladova ked mam dobru naladu som ako ona lenze dost casto mavam zle nalady..takze..kazdy koho poznam ju ma racej ako mna

gimienkis

Niekedy to tak býva, že je niekto obľúbenejší ako ty sama. To že tvoji kamaráti si ju obľúbili tiež, nieje zlé, lebo s ňou chcú vychádzať dobre. Pozri sa na to z tej strany: ak si stále ňou odstrčená, a dáva Ti to na javo že chce byť obľúbenejšie v kolektíve tak to nieje asi najlepšia kamarátka. Lebo ak by bola taká fajn a super, tak by Ti to pociťovať nedala a nerobila by ti také prieky ako ísť do tvojho tábora, aby bola zasa obľúbenejšia.
Mám pocit, že si ešte mladučká... Po čase zistíš aké kamarátky sú fajn, a ktoré nie. Ktoré stoja za tvoju dôveru a ktoré zasa nie