bolesti hlavy z HAK

Príspevok v téme: bolesti hlavy z HAK
harmancek

začala som prvýkrát brať HAK tri-regol kvôli nepravidelnej menštruácii a od druhého dna ma začala príšerne boleť hlava a bolo to zo dna na den horšie ... tak som zašla ku gynekologičke a tá mi povedala že si moje telo na to musí zvyknúť a že musím dobrať celý blister ... ak si ale predstavím že mi má byť tak zle celý mesiac ... a na príbalovom letáku je napísané že pri zhoršujúcich bolestiach hlavy treba ihned prestať brať tabletku .... chcem sa spýtať že čo sa mi stane ked to proste tak prestanem brať ... rozhádže mi to nejako telo? dakujem

blondula

ach boze.....tie neskutocne migreny co som mavala kazdy tyzden pocas brania hak !!! :-((( aj teraz mavam migreny,ale raz za 1-2 mesiace :D inak aj tieto pile som brala a este asi 4 ine druhy a mala som to zo vsetkych !! migreny a kopec inych "starosti" :D

Annika1987

Mavala som z HAK migreny s aurou, musela som s tym skoncit. A urcite radsej prestanem brat HAK v strede blistra ako zrat to aj napriek bolestiam hlavy. A k tej uprave cyklu... Brala som HAK dlhe roky, vysadila som. Predtym som to vzdy mala velmi nepravidelne, az do troch tyzdnov. Potom som brala HAK, takze to bolo pravidelne ako hodinky. A teraz po vysadeni to je uz niekolko mesiacov presne akoby som brala HAK. Tak neviem, ci mi to pomohlo alebo ako je to mozne. Mozno vekom... Neviem.

Inner

Tvoja gynekologicka ti poradila zle. Pri HAK hlava boliet nesmie. Ako pise janka, moze sa ti privodit mozgovo-cievna prihoda alebo chronicka migrena. Okamzite to vysad. Nie si otrok, ze to musis brat. Mimochodom, na nepravidelnu menstruaciu ti HAK nepomoze. Ked to vysadis, nepravidelnost je spat. Je to len vymysel, aby zeny plnili vrecka farmaceutov. Skus radsej zensky caj alebo poriadne gynekologicke vysetrenie. Mna z HAK tiez bolievala hlava a 2x som skoncila na JIS-ke, rok po vysadeni riesim dosledky uzivania hormonov na neurologii. Okamzite to vysad.