krv vo vytoku

mmoonna

Keďže si menštruáciu dostala len nedávno, môže trvať rok, aj dva, kým sa ti cyklus ustáli. Takže sa nedeje nič mimoriadne, môeš byť pokojná. Zo začiatku ti to bude chodiť všelijako.

agatakopecna

Ja by som na tvojom mieste zašla za gynekológičkou. Predsalen, odborníčka je odborníčka. Dávnejšie sa to stávalo aj mne, no nič vážne.

BlackLover

Ahojte. Mám 14 a menštruáciu som dostala v októri 1. krát. V novembri mi vynechalo a potom som mala v decembri. 18.-19. deň po som mala krv vo výtoku. Teraz je január a tiež mi to mešká a znova som mala krv vo výtoku. Čo to môže byť?

Joleen

Ako by si mohla byť tehotná? Bez spermie sa vajicko zo vzduchu neoplodni. Bud si dostala skorej MS alebo ste boli moc divoký. My tu do teba nevidíme chod za gyndom on si ta vysetri a budes vedieť co más

Dzana13

Ahojte volam sa Janka chcela by som sa opytať čo znamena ked asi posledne tri dni mam vytok z krvou a dnes som spala s priatelom a po pohlavnom styku bolo vsetko od krvi znamena to nieco zle ? A menstruaciu mam dostat o tyzden. Moze to znamenať ze som tehotna alebo nejaky zapal ? Je mozne ze sa da otehotniet ked mam pohlavny styk bez ochrany ale nespravi sa do mna?

Lea234

ja som teraz v polovici cykla a akurat vcera ma dost bolelo v podbrusku a za chvilu idem na WC a tam vidim na papieri krv....nie vela, tak par kvapiek....dneska to uz nie je, aspon zatial nie...no ak by som isla cvicit, mozno by zase bola...minuly mesiac som cvicila na eliptore a tiez zacalo bolet v podbrusku a isla trochu krv....no nie som si ista ci to bolo z cvicenia.
A nikdy predtym ma takto v polke cykla nic nebolievalo...az posledny rok.

alpo

Dobrý deň,
prosím o informáciu, či môžu polycistické ovária spôsobovať, že pri vyšetrení moču sa v ňom nachádza krv. Na urológii som bola, kde po cievkovaní zistili, že v moči krv nie je. Ale keď mi obvodný lekár kontroluje moč papierikom, vždy je tam krv na 3 krížiky.
Za skorú odpoveď ďakujem.

alpo

Dobrý deň,
prosím o informáciu, či môžu polycistické ovária spôsobovať, že pri vyšetrení moču sa v ňom nachádza krv. Na urológii som bola, kde po cievkovaní zistili, že v moči krv nie je. Ale keď mi obvodný lekár kontroluje moč papierikom, vždy je tam krv na 3 krížiky.
Za skorú odpoveď ďakujem.