Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlpy...prosim pomoc

Príspevok v téme: Chlpy...prosim pomoc
splash

Prosim vas pomoc... strasne chlpatiem, uz mam komplexi. Sice mam len 16, som chlapetjsi nez hocijaky iny chlapy, starsi o dost odomna. Nohy si holim vyse roka, a to som mal v 11tich viac zarastene nez moj otec. Ale teraz mam uz moc aj hrud, aj ruky, aj ramena a chrbat zacinaju zarastat. Bojim sa pomaly co bude o rok, uz teraz to je strasne. Nedokazem si predstavit ze by som si mal okrem noh holit aj ruky, chrbat, ramena, zadok a pod. Mama mi furt vravi ze to uz coskoro prestane rast, ale tazko. Furt to je horsie. Na telesnej radsej ani necvicim, hambil by som sa vyzliect... a teraz ide leto. Prosim vas poradte mi co s tym, budem vdacny za kazdu radu

majcici

Ahoj splash, zajdi s tym za svojim doktorom, on ta posle na specialne vysetrenie, pretoze to zapricinuju hormony.Kozmeticky sa to da odstranit aj laserom alebo pozri www.uha.sk

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.