Správna hodina na užitie HAK

Annika1987

O tej nevolnosti... Ked som zacala brat prvu HAK, bol to Trinordiol, tak som ich uzivala vzdy vecer okolo osmej. A kazdu druhu noc som sa budila asi o pol jednej na nevolnost a vracala som.
A teraz uz ten hnus neberiem vobec a som najspokojnejsia :).

jankaaaaaaaaa

o 10.00 rano si vacsinou v praci ci v skole, takze nosit zo sebou tabletky stale, prekladat do inej kabelky tiez ziadna vyhra .. casto sa moze stat ze ich zabudnes

Elliska

Pilulky som brala 4 roky vzdy o 21:38 :) Das si tabletku a lahnes spat, je vacsia sanca, ze ti z nich nebude nevolno vecer nez rano...

Annika1987

Ja som bravala dopoludnia o 10.00, lebo:
- ak bol pracovny den, bola som hore, to je normalne
- ak nebol pracovny den a spala som dlhsie, o desiatej uz som zvycajne musela byt hore :)
- ak by som isla vecer niekam na diskoteku alebo len tak von, nemusela som striehnut na tabletku a nemusela som sa bat pit alkohol (aby som neovplyvnila trebars travenie)
- ak mas traviace problemy (hnacka, vracanie) vyvolane jedlom, tak sa to zvycajne dostavi az po vydatnom obede alebo po zle sadnucej veceri, po ranajkach to zvycajne hrozi menej :D
- ak ti priatel pripravi romanticku veceru, nemusis si popri nej odbehnut uzit tabletku

jankaaaaaaaaa

ako to vyhovuje tebe. ked chodis spat kazdy den o tom istom caste tak si ju davaj vecer, alebo ked vstavas kazde rano o tom istom case tak si ju davaj rano ako sa zobudis. ja som ich brala o siestej-siedmej poobede, o takom case som bola najcastejsie doma

blondula

to mas uplne jedno !! ja som ju vzdy bravala vecer.mala som ju na nocnom stoliku,takze vzdy do postielky a tabletocka :D