henna

milCaa

dakujem za rady :) ja som vyskusala s hennou vsetko mozne ..ale tuto kombinaciu hneda-s cervenou som uz skusala a to tak ze som si dala hnedu kotra mi chyta az na skoro na cierno a necchela som to az take tmave tak som do toho nadruhy den dala tu cervenu a bola to velice divna farba taka neidentifikovatelna , a tmava a ja som bledy typ svoje vlasy mamorieskovohnede ale vzdy som bola nespokojna so svojou farbou tak som poskusala a uz by som chcela byt konecne spokojna s tou farbou a na chemiu ist moc necchem lebo nemam taku kvalitu co by to vydrzali tu chemiu .. som zvyknuta na hennu jednoducho a davam si ju casto lebo sa to aj casto vymyva aje stym robota, niekedy aj otrava ale co uz .. no tak ale vzdy som chcela trosku tmavy odtien alebo rysavy

janaks

podlamna ju ani nemusis nechat odstat....ona dost odstoji na vlasoch ;) ale ked das, tak sa nic nestane a ked chces cervenejsi odtien, daj si tam papriku alebo ibištek

darina32

pokojne skúšaj :D môžeš si tú medenočervenú namiešať dopredu s niečím kyslím a dosiahneš červenší efekt (napríklad šípkový čaj, tú hnedú zmiešaj s čiernym čajom a zmesky spoj...s hennou som sa naexperimentovala a nikdy to nebolo tragické :) Raz som ju nechala stáť aj 5 hdín...