Dobry/a Gynekolog/icka v Bratislave?!

katinaa20

Ewka ved na zaklade formularu zistia moje osobne udaje a potom aj zdravotny zaznam od mojho stareho gynekologa mali na zaklade toho. To mi nerobilo problem ho vypisat. Ano, bola som uz aj na preventivnej prehliadke len teraz som trosku pozabudla ja na teba, ze ti mam napisat. No co ti napisat? Snad iba to, ze som bola milo prekvapena s pristupu sestriciek a aj doktora. A este ma potesila jeho vybavenost ordinacie, cistota. Vsetko pekne zariadene. Som rada ze som prestupila k nemu:-)

fergomaldinus

Mikalka21 nemusíš sa ospravedlňovať, úplne to chápem. Pracuješ celý deň len za počítačom? To nemáš bohvie čo a hlavne na oči to máš riadny zaberák:/ Objednali ma na 22. marec. Cca až za mesiac ale tak v pohode. Nemali skôr voľné, lebo že majú dosť pacientok

ewinna

@katinaa20 som si az teraz vsimla spravu od teba. Je dobre, ze si sa tam bola osobne spytat, aspon ti hned povedali co vsetko potrebujes doniest a vypisat. Ten formular som musela aj ja vypisovat. To je taky postup ich. A uz si bola aj na preventivnej prehliadke?

mikalka21

Fakt sa ospravedlňujem, len teraz to mám dosť hektické v robote a keď prídem domov, som rada že nemusím zapínať PC a preto aj sem chodím pomenej:/ Som rada že si si to pozisťovala. Áno, oni sú tam zlaté, oni poradia aj všetko vysvetlia novým pacientkam. A na kedy ťa objednali? Kedy ideš na vyšetrenie prvý krát?

fergomaldinus

Mikalka21 všimla som si že si mi dlho neodpisovala. Som sa sem chodila pozerať každý deň a tvojej odpovedi niet. Už mi to ale nemusíš písať, lebo som si pozerala ich stránku a na základe toho som im volala a všetko si vybavila. Sestričky u doktora boli ochotné, povedali mi čo treba a tak som aj spravila. Dokonca som už objednaná aj na prvú preventívnu prehliadku;-) Ale ďakujem za ochotu;-)

katinaa20

Ewka mas pravdu, neviem preco som ja taka blba a vsetky reci si beriem tak k srdcu, musim sa to uz nejako odnaucit:/:( Dakujem ti za tvoju ochotu, ale vcera som uz volala do ordinacie kde vysetruje doktor Milly a sestricky mi povedali ze kludne sa mozem zastavit, ze este beru nove pacientky len ze musim este vyplnit nejaky formular aby aj doterajsi gynekolog poslal moj zdravotny zaznam. Buduci tyzden toto vsetko pojdem povybavovat a potom uvidim kedy ma objednaju na prvu preventivnu prehliadku

ewinna

@katinaa20 som sa ti cudovala ze tak beries na vedomie co rozpravaju druhy ludia, mne by boli oni ukradnuty. Celkovo by som nemala nervy keby mam zleho doktora ktory sa mi poriadne nevenuje. Ved gynekolog k nemu chodis raz do roky, takze by ta mal poriadne vysetrit. Ano, berie este nove pacientky, teda ak mam spravne info. Ale kamoska tam ma ist buduci tyzden tak jej mozem povedat nech sa spyta,ok?

mikalka21

Pozerám že už si mi to dosť dávno písala nemohla som sem skôr prísť. Nezistila si si to ešte, mám ti to napísať? Aby som tu celý postup zbytočne nevypisovala a ty už si si to dávno zistila, lebo na ich stránke to majú napísané aký je postup, hm?

katinaa20

Ewka to mas fakt pravdu, co ma po kecoch druhych, nech si vypravaju co chcu a kolko chcu. Som to doteraz pre tento dovod nechcela riesit, ale v novom roku si zacnem vybavovat noveho doktora, lebo takto to uz nepojde dalej. Ten tvoj este berie nove pacientky?

ewinna

@katinaa20 moze ti byt jedno co druhy ludia hovoria.teda aspon ja som taka,ze reci druhych moc vazne neberiem,pokial to nie je clovek ktoreho si vazim a od ktoreho si kazdu radu vzdy vypocujem.uz dlhe roky je moj zensky doktor Milly,uz je tu spomenuty viackrat,kedze k nemu chodi dost bab.mam to blizko domu,je ustretovy a aj mi vzdy pomohol ked som mala problemy.ci uz som potrebovala predpisat len lieky,alebo ine vysetrenie kedze som mala aj vacsie problemy