Stratila som...

Príspevok v téme: Stratila som...
katussska24

Hovorí sa, že každému život naloží len toľko, koľko unesie. Posledné mesiace ma presvedčili o opaku. Keď som si už myslela, že už viac naozaj neunesiem, keď som už ležala na zemi pod tou ťarchou, tak na mňa vysypali ďalší náklad. A ja som sa preborila pod zem.
Tento rok sa nesie pod zlým znamením. Jeden pád za druhým. Kolená, ruky odreté a ja už pomaly prestávam mať silu vstávať stale odznova. Stratila som niečo veľmi dôležité. Čosi, bez čoho sa nedá ísť ďalej. Stratila som chuť do života. Stratila som to niečo, čo vás núti vstať ráno z postele. Prestávam vidieť zmysel všetkého čo robím, každého jedného kroku. Som tak strašne unavená… a sama….
.. a pri tom by stačilo jediné gesto , slovo, či pohľad od Teba .. a ja by som sa napriek všetkým tým ranám, modrinám a zlomeninám postavila a skúsila to znova..

Žial toto je život, nie rozprávka .....

angieee

Je to trapenie...
prezivam mozno nieco podobne ako ty...
len ja si zatial nedokazem povedat, ze ho uz nechcem milovat...

katussska24

- "Neprídem."

Posledné slová. Slová, ktoré ma donútili utrieť si poslednú slzu, naposledy sa obzrieť a zahodiť poslednú nádej, ktorou som živila svoju dušu už pridlho. Zabíjala ma, pomaly a kruto, bez šance na obranu. Odhodila som ju tam, pod tvojím oknom, tam, kde ma nechala v noci čakať niekoľko hodín, tam, kde som stále dúfala, že znova uvidím tvoju tvár, tam, kde som sa stále otáčala, dúfajúc, že sa za mnou rozbehneš a všetko si uvedomíš, všetko si odpustíme a všetko bude dobré. Presne tam som ju odhodila. Presne tam, kde si ty odhodil predtým mňa.

Už ju viac nechcem. Nechcem už viac žiť v nádeji, že sa raz vrátiš. Nechcem, aby sa mi stále rozbúchavalo srdce, keď mi zazvoní telefón, príde smska alebo keď otváram mailovú schránku. Nechcem už prechádzať okolo tvojho domu s pohľadom do tvojho okna. Nechcem sa všade a stále obzerať, či ťa náhodou neuvidím. Nechcem už mazať všetky tie rozpísané správy a vytrhávať si telefón z ruky, len aby som ti nezavolala. Nechcem každú noc zaspávať s myšlienkami na teba. A nechcem sa ráno prebúdzať s pocitom, že nie si vedľa mňa. Nechcem už viac o tebe snívať. Nechcem mať hlavu zavírenú vírusom TY. Nechcem, aby sa mi tlačili slzy do očí, kedykoľvek si na teba spomeniem. Nechcem si stále pripomínať "nádych, výdych", lebo bez teba na to zabúdam.

Ja už nechcem !!!